• Трускавецький кінофестиваль відкрили австрійські брати-близнюки

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 16 листопада 2011 року
Трускавецький кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат» відкрився в суботу, 12 листопада, австрійською картиною «Поруч з моїм братом» режисера Маркуса Енглмаїра. Фільм розповідає про двох братів-близнюків, яких зіграв французький актор П'єр Ківітт, який особисто приїхав представити свою роботу.
«Мені було нелегко зіграти два таких різних персонажі — одного імпульсивного й емоційного брата, а другого — стриманого, — розповів П'єр Ківітт. — Я відчуваю, що і в мені також живуть дві абсолютно різні людини».
За сюжетом два брати-близнюки для травмованого батька — це одна людина. Щоб не турбувати хворого, брати намагаються не показуватися перед ним разом: вони окремо йдуть до школи, у них тільки одне ліжко, а також одне пристрасне захоплення живописом. Хлопці вже звикли приховувати від усього суспільства, що їх двоє. Але життя повертається так, що їм доводиться розкрити свою таємницю. Однак зберегти життя одному братові так і не вдається.
У Трускавець представити кінодраму, разом з П'єром Ківіттом, приїхав двадцятип'ятирічний режисер Маркус Енглмаїр з продюсером фільму Танею Шмоллер.
Для австрійської кінострічки це також була і світова прем'єра.
П'єр Ківітт. Кадр з фільму «Поруч з моїм братом»
П'єр Ківітт. Кадр із фільму «Поруч з моїм братом»
Кадр з фільму «Поруч з моїм братом». Фото: The Epoch Times Україна
Кадр із фільму «Поруч з моїм братом». Фото: The Epoch Times Україна
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...