• Знамениті речі з культових фільмів продали на аукціоні в Лос-Анджелесі

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 20 червня 2011 рокуЗнаменита біла сукня Мерилін Монро, головний убір «Клеопатри» Елізабет Тейлор, легендарний капелюх-котелок Чарлі Чапліна та багато інших речей пішли з молотка на Лос-Анджелеському аукціоні, організованому торговим домом Profiles in History. Колекцію одягу і реквізиту з відомих фільмів протягом 40 років збирала американська акторка Деббі Рейнолдс – повідомляє Бі-бі-сі.

Коли її мрії про відкриття музею костюмів не справдились, пані Рейнолдс вирішила продати все, що вона роками збирала: так, відома біла сукня Мерилін Монро з фільму «Сім років бажання» пішла з аукціону до невідомого покупця за 4,6 мільйони доларів. Червона розшита блистками сукня Мерилін з фільму «Джентльмени надають перевагу білявкам» була продана за 2,47 мільйони доларів, а костюм співачки кабаре з «Річка не тече назад» – за 520 тисяч доларів.

На аукціоні було виставлено багато речей, в яких знімалась Елізабет Тейлор – подруга колекціонерки Деббі Рейнолдс. Костюм наїзниці, в якому пані Тейлор знялася в фільмі «Національний оксамит», пішов з молотка за 73,8 тисяч доларів.  

Відома шляпа-котелок Чарлі Чапліна була продана за 135,3 тисячі доларів.

79-річна Деббі Рейнолдс, колишня власниця всіх цих речей, зізналась, що вже не в змозі була утримувати свою колекцію, до якої входило близько 3,5 тисяч предметів одягу та реквізиту.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...