• «Сутінки. Сага. Затемнення» за перший день показу покрила витрати на її створення

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 5 липня 2010 року
Третя частина вампірської саги «Сутінки. Сага. Затемнення» з середи демонструється в кінотеатрах Північної Америки, вже в перший день зібрала в касах 68500000 доларів США, що є новим рекордом для фільмів, дебютуючи у середині тижня, повідомляє Leta.

Попередній дебют середини тижня з 63 мільйонами доларів США належить картині «Трансформери: Помста занепалих». Все ж новий фільм «Сутінків» не зміг перевищити рекорд кращого першого дня показу всіх часів, якого минулого року досягла друга частина франшизи «Сутінки. Сага. Новий місяць» - 72,7 мільйонів доларів США. Справедливості заради треба відзначити, що показ другої частини саги почався в п'ятницю, у день, коли в порівнянні з іншими днями тижня, кінотеатр відвідують набагато більше число глядачів.

З огляду на успіх третьої частини саги, розповсюджувач фільму - компанія Summit Entertainment вважає, що протягом п'яти днів можна буде заробити понад 200 мільйонів доларів, таким чином, випереджаючи «Трансформерів: Помста занепалих" та досягаючи нового рекорду.

«Це безперечно є нашою метою», - прокоментував керівник департаменту розповсюдження Річі Монофонічні.

Всього за один день показу фільм «Сутінки. Сага. Затемнення» повністю покрив усі 68 мільйонів доларів США, вкладених у створення картини.

Монофонічні додав, що третій фільм франшизи, подібно другому, більш приваблює жіночу аудиторію - 80% глядачів, які поки складають саме представниці прекрасної статі. Але, він висловив надію, що вихідні залучать більше чоловіків.

Завершиться фрашиза екранізацією роману Стефанії Майєр «Сутінки. Сага. Світанок» у двох частинах. Перша частина вийде на екрани кінотеатрів у листопаді наступного року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...