• Італійський актор Франко Неро приїжджає в Трускавець

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 8 листопада 2011 року
Італійський актор Франко Неро, який здобув популярність насамперед завдяки картині «Джанго», приїжджає на один з курортів України — Трускавець, щоб узяти участь у другому міжнародному кінофестивалі телевізійних фільмів «Корона Карпат», який пройде 12-17 листопада. Про це повідомили в п'ятницю організатори фестивалю.
Планується, що актор приїде до Трускавця 16 листопада. Цього ж дня організатори сподіваються, що Франко привезе з собою фільм російською мовою зі своєю участю і перед його показом проведе творчу зустріч із глядачами. Яку саме стрічку покаже італієць поки не відомо.
Також очікується участь Франко Неро на церемонії закриття кінофестивалю, яка пройде в державному академічному театрі опери та балету ім. С. А. Крушельницької у Львові 17 листопада.
За словами Олега Карпіна, генерального продюсера кінофестивалю, домовитися з італійською стороною було нескладно. «Минулого літа на відкриття бронзової таблички з назвою фільму-переможця першого кінофестивалю і його режисера до Трускавця приїхали італійський продюсер Анджело Яконов та актор Серджіо Чубатору, — сказав Олег Карпін, — і ми з ними переговорили і на взаємовигідних умовах домовилися про участь Франко у другому Трускавецькому кінофестивалі».
Відкривати фестиваль буде австрійська кінострічка «Поруч з моїм братом» режисера Маркуса Енглмаіра. Фільм розповідає про двох братів-близнюків, яких зіграв французький актор П'єр Ківітт. Для австрійської кінострічки це також і світова прем'єра.
У рамках Першої конкурсної програми будуть представлені 15 ігрових фільмів, а у Другій — 12 документальних стрічок. «Було дуже складно відібрати 12 ігрових кінострічок, цього року у нас вийшло 15», — зізнався Сергій Остапчук, програмний директор кінофестивалю.
Також будуть показані персональні ретроспективи фільмів видатного українського актора і режисера Івана Миколайчука й аргентинської акторки та співачки Лоліти Торрес. Очікується, що на кінофестиваль приїде дружина українського актора Марія Миколайчук.
У фіналі конкурсу журі будуть нагороджувати переможців кінофестивалю 2011 року в наступних номінаціях: головний приз фестивалю за кращий телевізійний фільм, приз за кращий психологічний фільм, кращий пригодницький, комедійний і музичний фільм, а також приз фестивалю за кращу режисуру, кращий сценарій, кращу жіночу роль, кращу чоловічу роль і за найкращий дебют в ігровому телекіно.
На кінофестивалі будуть представлені кінороботи всіх континентів, крім Австралії.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...