• Фільм «1612» розповість про Смутний час уже в листопаді (фото)

  • Володимир Васьковський | Велика Епоха
    Вівторок, 16 жовтня 2007 року

Історико-пригодницький фільм «1612», бюджет якого склав 12 млн. доларів, вийде у кінотеатрах України з 1 листопада цього року.

Режисер Володимир Хотиненко представив стрічку про Смутний час, де після смерті царя Бориса Годунова були вбиті його вдова та юний спадкоємець Федір. На престол сходить самозванець Лжедмитро. Але рік потому вбито і його, влада переходить із рук у руки. У Росії настає Смута...

Єдиний свідок вбивства царської сім'ї - хлопчисько-служка Андрій. У його пам'яті відбилася сцена розправи над законними правителями, але головне - він не може забути дочку Бориса Годунова, красуню Ксенію. Чи жива царівна? Де вона тепер?..

Роки потому неймовірні обставини зводять Андрія, що подорослішав, з іспанським дворянином Альваром Борха, що незабаром гине у сутичці з розбійниками. Привласнивши його одяг й ім'я, Андрій перетворюється на іншу людину. Тепер він - «Гишпанський кабальєр», «воїн без страху й докору», мисливець за успіхом. І головне - він може втілити свою мрію: врятувати Ксенію Годунову й завоювати її серце.

Нагадаємо, що у фільмі знімалися Михайло Пореченков, Марат Башаров, Олександр Балуєв, Артур Смольянінов, Данило Співаковський, Валерій Золотухін та інші.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...