• «Хто Ви, Містере Брукс?» (фотоогляд)

  • Володимир Васьковський | Велика Епоха
    Неділя, 26 серпня 2007 року

Шановний бізнесмен і батько сімейства, містер Брукс, приховує таємницю. За фасадом дбайливого чоловіка та ніжного батька ховається жорстокий вбивця.Сам вбивця розуміє, що такий спосіб розслаблятися не свідчить про нормальний душевний стан, і обіцяє собі, що ось цей раз стане останнім. Але кожного разу, коли виникає його друге я з обличчям Уїльяма Херта, Брукс вирішує, що якщо не можна, але дуже хочеться, то можна. Впродовж довгого часу ці дві особи безуспішно борються між собою, і жодна з них не може взяти верх. Внаслідок вбивства продовжуються, і, здається, ніщо не може обірвати цей кривавий ланцюг злочинів.

Проте Бруксу не пощастило. Свідком його останнього лиходійства стає божевільний фотограф. Він починає шантажувати злочинця, але у нього особливі вимоги. На відміну від звичайних шантажистів, фотографа не цікавлять гроші. Він хоче бути присутнім під час наступних вбивств.

Містер Брукс кидається між двома своїми половинками, намагаючись одночасно вирішити проблеми дочки, яка, здається, успадкувала батьківські кримінальні інстинкти, і розібратися з шантажистом. Трейсі Едвуд розривається між роботою і особистим життям - її абсолютно доконало розлучення, ускладнене тим, що доводиться ділити багато і багато мільйонів, що належать їй. Так і фільм розпадається на окремі складові, не знаючи, чим же він врешті хоче стати і яку проблему вирішити в першу чергу...

Нагадаємо, що бюджет фільму склав 20 000 000 доларів США.

У ролях: Кевін Костнер, Уїльям Херт, Демі Мур, Дейн Кук, Мардж Хелгенбергер, Даніель Панабейкер, Метт Шульце, Джейсон Люіс, Стів Култер, Лора Бейлі, Ясмін Делаварі, Трейсі Дінуїдді, Бен Гласс, Аїша Хайндз, Тодд Люіс, Джеймі Макшейн, Метт Мур, Йоханн Урб.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...