• Мультфільм Рататуй з 29 червня виходить на екрани кінотеатрів (фотоогляд)

  • Володимир Васьковський | Велика Епоха
    Субота, 23 червня 2007 року

Мультфільм Рататуй з 29 червня виходить на екрани кінотеатрів. Від творців «Тачок» студії Pixar Animation абсолютно нова історія чудового щурика на ім'я Рататуй, який мешкає в елітному ресторані.

Париж! Рай для гурмана - краща їжа, кращі ресторани, кращі кухарі! Ремі мріє стати одним із них - найбільшим кухарем столиці світової кулінарії. У Ремі є для цього все - ідеальні нюх і смак, знання кращих рецептів і неймовірні здібності до імпровізації. Є тільки одна проблема... Ремі - щур.

Щур Ремі живе в підвалі шикарного паризького ресторану і щодня ризикує життям, здобуваючи на кухні шматочки і крихти, що залишилися від шедеврів кулінарного мистецтва. Але гурманові Ремі цього замало - він таємно плекає надію стати справжнім шеф-кухарем. Родичі Ремі, які звикли харчуватися відходами, докоряють йому за зраду традицій щурячого племені; працівники ресторану намагаються його знищити.

Тільки поварчук Лінгвіні, який подружився з Ремі, розділяє його схильність до нездійсненних мрій. Для того, щоб весь Париж заговорив про їхню кулінарну майстерність, друзям доведеться заварити таку кашу, що мало не здасться!Сюжет несе в собі кращі традиції французької комедії: непорівнянні явища об'єднані, і витікаюча звідси абсурдна ситуація розтягує нащі обличчя в добродушній усмішці. Яскрава і добра комедія для дітей та дорослих про втілення мрії і можливість творити неможливе, більш того - кулінарно творити!

Жанр: Анімаційні пригоди

Режисер і автор сценарію: Бред Берд ("Суперсімейка", "Сталевий гігант")

Продюсер: Джон Лассетер (продюсирував повнометражні анімаційні фільми "Суперсімейка", "Ходячий замок", "У пошуках Немо", "Корпорація монстрів")

Студія: Walt Disney Pictures і Pixar Animation Studios

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...