• Фантастична четвірка проти Срібного Серфера (фотоогляд)

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 11 червня 2007 року

Фантастична четвірка дізнається, що є у всесвіті й інші істоти, наділені надприродними здібностями. У цій серії четвірку супергероїв чекає сутичка з новим супротивником - могутнім Срібним Серфером (на прізвисько Т1000), міжгалактичним вісником біди, який вторгся на Землю, сіючи хаос і руйнування.Рід володіє здатністю розтягуватися (як жуйка), Сью може ставати невидимою (як інфляція), Джоні здатний перетворюватися на ходячу запальничку, а Бен - просто кам'яно-гумовий громила. У них з'явилася можливість мінятися здібностями між собою...

Друга частина "Фантастичної четвірки" поспішає вийти на екрани до "Трансформерів". Компанія 20th Century Fox вирішила перестрахуватися і захистити майбутні прибутки - студія перенесла реліз з уїкенда Дня незалежності на 15 червня 2007 року. В Росії та Україні фільм обіцяють показати 14 липня.

Страх викликали "Трансформери" продюсера Стівена Спілберга і його кінокомпанії Dreamworks, які спочатку виглядають привабливіше з прокатної точки зору в найголовніше свято Америки. Режисер Тім Сторі та сценаристи Марк Фрост і Джек Кірбі не стали вигадувати нічого надприродного і представили на суд глядачів простий і зрозумілий коміксовий сюжет.

Їхніми основними козирями повинні були стати спецефекти і молода актриса Джесіка Альба. Окрім неї у фільмі зіграли Йоан Граффадд, Кріс Еванс та інші актори, не дуже відомі нікому окрім тих, хто дивився першу частину "Четвірки". Критики відзначають, що Тім Сторі зробив на подив жваве і винахідливе кіно з необхідною часткою гумору. Набагато краще за "Людину-павука" з його доморослим і нудним моралізаторством. Бюджет фільму склав 130 мільйонів доларів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...