• П'ятий фільм про Гарі Поттера вийде вже влітку

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 25 квітня 2007 року

П'ята частина фільму пригод юного мага Гарі Поттера, режисером якого став Девід Йетс виходить на екрани влітку 2007 року. Настає повернення в цей світ темного володаря лорда Волан-де-Морта. Відроджений Орден Фенікса об'єднається навколо «Хлопчика зі шрамом» і спробує протистояти прийдешній Темряві.

 

Гарі проводить свій п'ятий рік навчання у школі Хогвартс і виявляє, що багато хто з членів чарівного співтовариства заперечує сам факт недавнього змагання юного чарівника з втіленням уселенського зла Волан-де-Мортом, вдаючи, що не мають анінайменшого уявлення про те, що лиходій повернувся.

Побоюючись, що поважний глава Хогвартса Альбус Дамблдор поширює брехливі чутки про повернення Волдеморта, прагнучи підірвати авторитет Міністра Магії Корнеліуса Фаджа і надалі зайняти його місце, Корнеліус призначає нового професора захисту від темних мистецтв, який повинен буде пильно стежити за Дамблдором і студентами Хогвартса.

Але схвалений міністерством курс лекцій із захисної магії професора Долорес Амбрідж виявляється на практиці абсолютно даремним - юні чарівники просто нездатні протистояти дії темних сил, які загрожують їм, і всьому чарівному співтовариству. І тоді, за наполяганням своїх друзів, Герміони і Рона, Гарі бере ініціативу в свої руки...Деякі кадри з фільму планується вирізати, оскільки він виявився дуже великим за тривалістю. Раніше з'явилася інформація про те, що в картині не буде декількох ключових персонажів книги: ельфа Доббі, професора Гілдероя Локхарта, якого грав Кенет Брана і журналістки Ріти Скітер. Окрім цього, в "Ордені Фенікса" взагалі не буде чемпіонату з квіддічу.

Нагадаємо, що світова прем'єра фільму відбудеться 13 липня 2007 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...