• Навколо фільму 'В очікуванні дива'

  • Володимир Васьковський | Велика Епоха
    Четвер, 19 квітня 2007 року

Романтична комедія-казка про повненьку співробітницю рекламного агентства, якій доводиться зіткнутися з різними цікавими історіями через свої комплекси.  Протягом всього фільму її супроводжуватиме невидимий друг, який їй робитиме усілякі сюрпризи.

За словами виконавця ролі Фея, Володимира Крилова, є багато фільмів про гроші, про наркотики, про несправедливість, але фільм про диво буде для глядачів новинкою.

 «Наш режисер, Євгеній Бедарєв, говорить, що знімав фільм для дівчаток 12-15 років, - цитує слова Володимира Крилова офіційний сайт фільму. - Але мені здається, він трохи лукавить. Цей фільм сімейний, для всіх».

Незвичайний же для нашого сучасного кінематографа жанр казки теж легко з'ясовний, вважає режисер фільму Євгеній Бедарєв: «Усі втомилися від вбивств, від воєн, хотіли якоїсь казки. Ось ми і зняли казку». Казку для всіх.

Режисер також відзначив, що ця казка відбувається не тільки на екрані для глядачів. Він відзначив що саме створення фільму - це постійні чудеса.

"Ще перед зйомками я почав думати про музику в фільмі, - розповідає Євгеній Бедарєв. - Мені дуже подобалися пісні "Морального Кодексу" "В очікуванні дива" і Юлії Савичевої "Здрастуйте, це я". Вони відповідали самому духу фільму. До речі, з назви пісні "Морального Кодексу" і з'явилася назва фільму".

На думку режисера, не тільки пісня цієї групи вплинула на казкову картину. Він розповів, що всі пісні спеціально підібрані саунд-продюсером Андрієм Лукіновим.

"Не знаю, чи правильно говорити, що всі пісні були написані спеціально для нашого фільму, але у випадку з групами «Місто 312» і «Брати Грім» була така ситуація: їхні пісні звучали у нас у фільмі, а альбоми хлопців, на яких будуть ці треки, вийдуть тільки через місяць у «Міста», а у «Братів Грім» лише 7 липня 2007 року», - повідав Бедарєв.

Спочатку творці фільму планували створити його для молоді, якій були потрібні нові кумири, нові обличчя.

"А для того, щоб підтримати баланс, у нас у фільмі задіяна маса зірок. Як у епізодах, так і в повноцінних ролях - це чудові Тетяна Васил'єва, Ніна Русланова, Володимир Долінський, Артем Ткаченко...", - сказав Євгеній.

Бедарєв відзначив, що фільм легкий, його зйомки проходили легко, і проблеми, які виникали в процесі, вирішувалися самі собою.

Молода актриса Катерина Копанова, яка зіграла головну героїню теж поділилася своїми відчуттями, які виникли під час зйомки комедії:

«Для мене це було дивом, що мене затвердили на цю роль, адже поки що у мене невеликий досвід... Режисер сказав, що мені доведеться потовстішати кілограмів на 20. У мене був шок - у мене ж театр, і як я схудну потім? Тому мені зробили «товстинки» з поролону по 5 см на грудях і з боків. І ми приїхали раніше до Пітера. Я повинна була тиждень ходити по місту в цих «товстинках». Спочатку було страшно вийти на вулицю. Думала, що всі на мене дивитимуться. Та ні, ніхто не дивиться, тільки як на звичайну людину».

Фільм допоможе весело і приємно провести час і залишить після себе гарний настрій. Приємного перегляду.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...