• «Тому що я так хочу»

  • Середа, 11 квітня 2007 року

Фільм «Тому що я так хочу» став результатом співпраці популярних в кіно актрис Дайан Кітон, Лорен Грем і Пайпер Перабо з відомим комедійним режисером Майклом Леманном («Правда про кішок і собак», «40 днів і 40 ночей», «Хізери»).    

      

Саме завдяки цьому ансамблю, картина відповідає всім вимогам жанру - вона наповнена витонченим гумором, безліччю курйозних ситуацій, з яких харизматичним і кумедним героям завжди вдається знайти дотепний вихід.

Кітон виконує роль матері трьох дочок. Дафні Вайлдер - так звуть її героїню - відчуває справді безмежну любов до власних дітей. Всі її донечки  - дорослі панночки. Старша Мегі (Грем) - психолог; середня Мей (Перабо) відома своєю сексуальністю, пристрасністю і норовистим характером; ну і, нарешті, наймолодша - чарівна Міллі (Мур) - єдина з сестер, яка має проблеми у взаєминах з протилежною статтю.

Аби вирішити це наболіле питання, Дафні вирішує знайти ідеального чоловіка для Міллі. Проте з тієї миті, як дочка дізнається, що мама розмістила рекламне оголошення і активно зайнялася пошуками її майбутнього чоловіка, продуманий «план» Дафні перетворюється на коловерть найкумедніших ситуацій і непорозумінь.

З численних кандидатів Дафні вибрала красеня Джейсона, якого і вирішила представити Міллі. Але на оголошення відгукується ще один претендент на руку дівчини - скромний тихий вчитель на ім'я Джоні. Він зовсім не подобається Дафні, яка всіма силами прагне переконати дочку віддати перевагу Джейсону. Але дівчина знайшла куди цікавіший варіант - вона зустрічається з обома. Тепер енергійній мамі доведеться неабияк попітніти, щоб метка дочка, все-таки, визначилася з вибором!

У роботі над кінокартиною  до команди режисера Леманна приєдналися письменники-сценаристи Керен Лі Хопкінс (фільм «Мачуха») і Джесі Нелсон (фільм «Я-Сем»). Пол Брукс (Моє велике грецьке весілля) разом з Нелсоном виступили продюсерами фільму.

Режисер: Майкл Лехманн («Занепалі Ангели», «Правда Про Собак і Кішок», «40 Днів і 40 Ночей»)

Сценарій: Карен Лейтс Хопкінс («Ласкаво просимо додому, Роксі Кармайкл»),

Джесі Нелсон («Мене звуть Сем», «Корріна, Корріна»)

У головних ролях:

Дайана Кітон («Хрещений батько», «Хрещений батько-2», «Любов і смерть», «Клуб перших дружин», «Загадкове вбивство в Манхеттені»),

Менді Мур («Блондинка в законі 1,2», «Щоденники принцеси 1,2», «Пам'ятна прогулянка», «Як бути», «В гонитві за свободою», «Сімнадцятирічні»).

Тарас Білий. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...