• 74 802 чашки чаю на площі в Лондоні (фотоогляд)

  • П'ятниця, 4 травня 2007 року

Продюсер фільму "Сліди людини" підрахував скільки чаю випиває людина за все життя. Для наочності він виставив 74802 чашки чаю на Трафальгарській площі з метою реклами свого фільму.

Фільм "Сліди людини" (Human Footprint) по Channel 4 спрямований на те, щоб звести воєдино всі аспекти нашого життя, щоб зрозуміти, скільки ми їмо, мріємо і пукаємо від колиски до могили. Також у фільмі розглядається дія кожної людини на планеті протягом 2 475 576 000 секунд, які кожен з нас, в середньому, проводить на планеті Земля.

 

"Наш проект примушує замислитися, що вийде, якщо весь одяг, пральні машини і туалетний папір, які ви використовували за життя, скласти під дверима. Або якщо викласти весь хліб, який ви з'їли або, виставити чашки чаю, який ви випили".

Фільм відправляє глядачів у подорож, починаючи з дитинства, де ми використовуємо 3796 підгузників і відливаємо 254 літри сечі, до похилого віку і смерті: до цього трагічного моменту ми з'їдаємо 10866 морквин, приймаємо 7163 ванни і випускаємо гази, в середньому, 15 разів на добу.

За його словами, більше всього його вразили дані про те, скільки людина викурює: в середньому, 77 тис. сигарет. Впродовж нашого життя 10 наших знайомих здійснюють самогубство, 9 гинуть у ДТП і один гине під час пожежі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...