• Фільм 'Ультиматум Борна' вийде на екрани на початку серпня (фотоогляд)

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Неділя, 29 липня 2007 року

Світова прем'єра фільму "Ультиматум Борна" відбудеться 3 серпня.

Режисер Пол Грінграс продовжує серію ураганних шпигунських бойовиків за романами Роберта Ладлема. Цього разу колишній спецагент Джейсон Борн у виконанні Метта Деймона розкриває таємницю експериментів ЦРУ і КДБ із зомбування свідомості своїх співробітників.

Він хотів одного — зникнути. Замість цього за Борном тепер полюють люди, які зробили його таким, яким він є. Він втратив пам'ять і людину, яку він любив. Але його не вдається стримати навіть новому поколінню професійних вбивць. У нього тільки одна мета: повернутися до початку і дізнатися ким він був, Джейсон Борн.

Він кидається від Москви до Парижа, через Мадрид і Лондон в Танжер і Нью-Йорк, намагаючись розкрити останні загадки свого минулого, тоді як урядові агенти та Інтерпол намагаються перешкодити йому відновити всю картину до кінця.

Фільм наповнений перестрілками, гонитвою, сценами рукопашного бою і багато чим іншим. Напружений сюжет не дасть занудьгувати і  допоможе приємно провести пару годин. 

У ролях: Метт Деймон, Педді Консідайн, Едгар Рамірес, Скотт Едкінс, Джоан Аллен, Джої Анса, Даніель Брюль, Кріс Купер, Брайан Кокс, Ден Фреденбург, Том Геллоп, Корі Джонсон, Джулія Стайлс, Девід Стретейрн.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...