• Дженіфер Гарнер, актори і знімальна група фільму «Джуно»

  • Середа, 24 жовтня 2007 року

Торонто. «Джуно» - другий фільм Джейсона Рейтмана після блискучої картини «Тут палять» (2005). У головних ролях знялися Елен Пейдж, Майкл Сіра, Дженніфер Гарнер і Джейсон Бейтман. Це історія 14-річної дівчини, яка завагітніла і потім знайшла можливість для усиновлення її дитини.  Талановито знятий фільм з хорошим сценарієм став фаворитом на Міжнародному кінофестивалі в Торонто цього року.

 

Велика Епоха отримала можливість поговорити з акторами і знімальною групою фільму. Під час бесіди було порушено головну проблема фільму - підліткова вагітність.

 

Велика Епоха: Чому Ви обрали підліткову вагітність як тему для свого сценарію?

 

Діабло Коді (сценарист): Америка потребує чорної комедії, присвяченої проблемі підліткової вагітності, і для цього я тут.

 

ВЕ: Що незвичайного в сценарії?


 

Джейсон Рейтман (режисер): Це сценарій про підліткову вагітність, в якому немає засудження кого-небудь з героїв, ні з кого не роблять  лиходія, а швидше дозволяють кожному реагувати по-людськи. І це цікаво, тому що буває, що батьки досить різко реагують на все це, що я можу уявити, хоча у мене самого були чудові батьки, їхньою першою реакцією булоб б не бити дитину, а сісти поряд і вислухати.  Це шокуюча новина, важко усвідомити те, який вплив вона здійснить на життя вашої дочки і як вона вплине на ваше життя. І кожного разу, коли герої повинні щось сказати, Діабло вибрав унікальний спосіб для постановки сцени або створення діалогів. Я думаю, що саме з цієї причини ви сьогодні бачите всіх цих людей тут.

 

ВЕ: тема підліткової вагітності була розглянута з людської або реалістичної точки зору?

 

Елен Пейдж (виконавиця ролі Джуно):

 

Кожна ситуація може бути дуже різною, незалежно від того чи викликано це вірою батьків, чи економічною ситуацією. Я багато раз відчувала, що іноді набагато легше створити цинічні і похмурі речі, ніж просто бути світлим і людяним. Я десь читала, що цей фільм дуже солодкуватий. Я відчуваю, що ми багато часу дуже концентруємося на чорноті, тоді як звернення до чесності та гуманності може бути набагато більше захоплюючим.  Оскільки ми достатньо щасливі в цьому куточку світу, давайте створювати позитивні вібрації.

 

ВЕ: Як Ваше власне материнство допомогло в підготовці до ролі?

 

Дженіфер Гарнер (грає прийомну матір): Я напевно зводила Елен з розуму, кажучи їй, що можливо вона відчуватиме себе так само, як і я, коли я була вагітною. Отже я користувалася своїм досвідом,   намагалася контролювати речі. Крім того, я дійсно розуміла те пристрасне бажання мати дитину, особливо зараз, коли у мене є своя, я зрозуміла, яке це щастя, і я б від цього ні за що не відмовилася.

 

Прем'єра фільму «Джуно» відбудеться в світовому прокаті 8 вересня.

 

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...