• Чи купуєте ви онлайн? — опитування

  • Субота, 24 серпня 2013 року

Люди з різних країн звикли робити покупки по-різному. Комусь подобається поговорити з продавщицею, комусь зручніше купувати в інтернет-магазинах.

Велика Епоха ставила питання місцевим жителям від Швеції до Мексики:

«Чи замінять онлайн-магазини походи за покупками?»


П'ятигорськ, Росія

Олена Захарова, 53 роки, військовий лікар

Я не часто роблю покупки в Інтернеті, але іноді доводиться. Останнього разу я купувала електронний квиток на рейс з Москви до Нью-Йорка, причому за вигіднішою ціною, ніж мої знайомі. На жаль, були деякі проблеми з візою, і врешті-решт я не полетіла. Але я змогла здати цей квиток так само, в Інтернеті, і мені повернули гроші.
Саншайн Кост, Австралія

Максвелл Сміт, 28 років, працює в сфері туризму

Я думаю, що інтернет-магазини замінять відвідування магазинів, а бакалії це не стосується. Я роблю багато покупок в Інтернеті тому, що ціни тут дешевше. Оскільки підприємства мають платити заробітну платню, різні витрати, кошти за ліцензію, то і ціни [в онлайн-магазинах та у звичайних] неможливо порівняти.
Лунд, Швеція

Марко Бертолані, 24 роки, працює в Amnesty International

Я думаю, що онлайн-магазини не зможуть замінити реальні, тому що у звичайних магазинах є такі речі, яких не знайдеш в Інтернеті. Я думаю, що онлайн-магазини — хороше доповнення до звичайних. Я вважаю, що вони мають як свої переваги, так і недоліки.
Санто Антоніо де Хесус, Байя, Бразилія

Уелінтон де Ісус Сантос, 22 роки, дресирувальник

Так, інтернет-магазини замінюють безліч чого. З ними не потрібно виходити на вулицю, щоб купити деякі такі товари, як мобільне обладнання, побутову техніку і так далі — ті речі, на які попит високий… Я приїжджаю з роботи додому втомлений і не маю кудись іти. Зайшов в Інтернет і замовив, наприклад, мобільний, який мені доставили у зручний час. І немає ніякої необхідності йти до магазину з кредитною карткою чи готівкою. Це допомагає мені, і, я думаю, так я економлю свій час.
Острів Анафі, Греція

Нікос Куфополус, 29 років, музикант

Ні, для мене інтернет-магазини не замінюють реальні, тому що, як на мене, краще вживу щось вибрати. З іншого боку, так зручно купувати продукти, виготовлені в інших країнах. Але щодо товарів національного виробника, краще особисто вибирати.
Київ, Україна

Ольга Цудинович, 25 років, домогосподарка

Я не користуюся онлайн-магазинами. Я не впевнена, що мені привезуть те, що мені потрібно. Мені легше піти, подивитися, вибрати або поміряти, або вибрати якусь техніку, і я буду впевнена в тому, що я купила. Бо так немає гарантії того, що мені привезуть нормальну, хорошу техніку або одяг.
Нью-Йорк, США

Тіна Цзе, 35 років, стюардеса

Повністю замінюють, тому що ми так зайняті, і це зайвий клопіт іти до магазину, якщо я можу просто замовити онлайн, щоб мені це доставив кур’єр, і за необхідності повернути по пошті. Якщо ти живеш в Нью-Йорку і працюєш повний робочий день, це точно найлегший спосіб робити покупки.
Тласкала, Мексика

Густаво Гонсалес Рейносо, 29 років

Зараз чимало людей купує через Інтернет, але я не думаю, що такий вид магазинів замінить покупки в супермаркеті.Стежте за всесвітнім опитуванням — репортери Великої Епохи розпитують людей з різних країн світу про те, яким є їхнє бачення місцевої ситуації та глобальних тенденцій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...