• Які захворювання турбують людей різних країн — всесвітнє опитування

  • Середа, 10 квітня 2013 року

Проблеми зі здоров’ям всюди різні — ось що з’ясували кореспонденти Великої Епохи, коли з Росії до Швеції питали у місцевих жителів:

«Чи помітили ви, щоб у вашому регіоні з’являлись

нові проблеми в галузі здоров’я?»

Ліма, Перу

Рональд Еспехо, 31 рік, електротехнік

Проблеми зі здоров’ям у моєму районі Ліми, скільки я себе пам’ятаю, завжди такі: грип, застуда, кашель та легеневі інфекції. Іноді чув, що хтось хворіє на туберкульоз чи гепатит В, небезпечні хвороби, але не часто. Робота, на якій я працюю, вимагає їздити по всій країні, і я помітив, що в шахтарських регіонах є безліч проблем, пов’язаних із охороною здоров’я — в Аякучо, Серро-де-Паско та інших. Гірничодобувні компанії не звертають уваги на екологічний збиток, який вони завдають. Є регіони, в яких від цього страждають діти. Вони хворіють на алергію, але лікарське дослідження показує, що хвороба виникла через велике забруднення повітря та води.


Будерім, Австралія

Кей Макларні, 44 роки, медсестра

(Про проблеми в сфері охорони здоров’я в цілому) Мені пощастило, я працюю у приватній медичній клініці. У нас є проблеми з медсестрами — багатьох звільняють. До нас приходить багато випускників — вони платили за навчання — а для них просто немає робочих місць. Це головне, що мене турбує. Хто буде доглядати за людьми? Це через Кемпбелла Ньюмана [новий прем’єр штату Квінсленд]. Він щойно прийшов на посаду. Існує дуже багато проблем з системою охорони здоров’я сьогодні.


Бангалор, Індія

Сангіта Пандей, 45 років, дієтолог

Останні проблеми в сфері здоров’я — це, по-перше, дефіцит вітаміну Д, який впливає на імунітет. Він обумовлений тим, що люди отримують недостатньо сонячного опромінювання, а також мало споживають молочних продуктів. Інша проблема — це гіпотиреоз, який стосується в основному дівчат та дорослих жінок. І третя — це синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) — він вражає багатьох дівчат. І четверте — це те, що побільшало випадків захворювання на шкірні алергії через те, що люди працюють в закритих приміщеннях та офісах з кондиціонерами.


Лермонтов, Росія

Олена Абрамова, 64 роки, лікар/медичний статистик

У нашому регіоні люди часто мають серцево-судинні захворювання. Ми не помічаємо, щоб виникали якісь нові хвороби і в своїй роботі намагаємося підкреслити користь профілактичної медичної допомоги. 

Торонто, Канада

Донна МакРітчі, лікар

Існують протиріччя між альтернативною та традиційною медициною. Це не нова область, але є проблема в інтеграції цих двох різних підходів. Інша проблема полягає в тому, що існує конфлікт між тим, що пацієнт думає, що слід робити, і як вважає лікар. Існує і економічна, проблема, вона зачіпає питання відповідальності перед народом з боку тих, хто фінансує нашу систему охорони здоров’я.


Колумбія

Марта Сецилія Лопес, 50 років, домогосподарка

Є така хвороба під назвою ХОЗЛ [Хронічне обструктивне захворювання легень], яка є результатом вдихання диму від автомобілів або цигарок тощо. Те, що легені висушуються, впливає на самі легені та на серце.


Пірасікаба, Сан-Паулу, Бразилія

Рафаела Новаес де Абреу, 23 роки, студентка за напрямком лісового господарства

Щодо захворювань, то найбільш обговорюваною темою в моєму регіоні є лихоманка денге*, яка набула особливого поширення влітку. Наразі багато моїх друзів та я страждаємо від ангіни та застуди, бо не було помітно зміни пори року між літом та осінню.

Примітка: денге — це інфекційне тропічне захворювання, яке викликає вірус денге, що передається кількома видами комарів.


Афіни, Греція

Ніколас Інджоглоу, 31 рік, музикант

Я помічаю, що все більше і більше людей відчувають себе виснаженими, причому вони не обов’язково робили щось важке. Я думаю, це відбувається, можливо, від хімічних речовин в їжі та атмосфері.


Нью-Йорк, США

Андріанна Курді, 39 років, вчитель танців

У багатьох зустрічається гормональний дисбаланс, серед моїх подруг багато хто на це скаржиться. Це впливає на їхній настрій, на менструацію та інше. Це головне, в принципі. А також ожиріння. Це пряма проблема охорони здоров’я, але я думаю, що це проблема того, що продовольчі продукти не приносять насичення, і люди насправді не звертають уваги на те, що вони вкладають у свої тіла. Вони просто їдять все що завгодно без розбору. Так що, я думаю, головні проблеми — це стрес та відсутність правильного харчування.


Гвадалахара, Іспанія

Ана Марія Хіменес Ернандо, 67 років, пенсіонер, адміністратор

Я помітила, що значно побільшало захворювань на рак, особливо на рак товстої кишки.


Київ, Україна

Ганна Ніколаєва, студентка, навчається в Німеччині

В Україні — не знаю. Я була в Німеччині, Мюнхені, помітила, що там люди намагаються їсти натуральні продукти, вони більше приділяють уваги якості хімічних мийних засобів. Якщо порівняти ціни на однакові продукти в Україні і там, то в Німеччині виходить дешевше. Овочів, фруктів, молочних продуктів намагаються більше вживати, більше пити соки, менше напівфабрикатів, газована вода не поширена.

Спорт теж доступний. Якби тут зробити так, щоб це було доступно, це було б добре. Є гімнастика: як для дітей, дорослих, так і для пенсіонерів, багато басейнів. В Україні спорт потрібно прищеплювати молоді, відкривати більше спортивних закладів для дітей. Щоб це було доступно їхнім батькам. Наша молодь фізично слабка.Стежте за щотижневими публікаціями всесвітнього опитування Q&A. Кореспонденти Великої Епохи звертаються до людей по всьому світі, щоб дізнатися про їхнє життя та бачення майбутніх подій в місцевому і глобальному масштабах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...