• Shen Yun: Вистава світового рівня

  • Середа, 16 лютого 2011 року

Після закінчення кожної з п'яти вистав всесвітньо відомої міжнародної компанії Shen Yun Performing Arts в театрі Suseong Artpia в місті Тегу (Південна Корея) завіса опускалася під грім оплесків.

Чой Сан Де, ректор Корейського архітектурного інституту міста Тегу, асистент професора кафедри архітектурного дизайну університету Yeungnam, зазначив: «Це захоплююча вистава світового рівня відображає незвичайну красу і дух стародавньої китайської культури».

Подивившись Shen Yun в минулому році, він не очікував, що цього разу буде зовсім нова програма. Після шоу Чой Сан Де сказав: «Повністю нова вистава, нова програма і абсолютно свіжі враження для глядачів».

«Побачити таку виставу - велика рідкість. Рухи танців і музика надають відчуття повного проникнення в китайську історію і події того часу».

«Танцюристи - майстра світового рівня. Вони найкращим чином передають глядачеві чарівність і дух китайської традиційної культури», - сказав він із захопленням.

Ректор був глибоко зворушений хореографічною та музичною інтерпретацією класичних літературних творів, історичних подій і стародавніх легенд. В одному з номерів програми, життя тих, хто вдосконалюються в монастирі, постало не таким сумовитим та одноманітним, як це вважають. Дивлячись на невинних ченців, що демонструють радість свого буття, Чой Сан Де сказав: «Номер про молодих буддійських ченців дуже цікавий і оригінальний».

Він додав, що в стародавньої китайської культури багато спільного з культурою Кореї, і вистава йому дуже сподобалася: «Зображення богинь у казках і сценах на Небесах дуже незвичайні». Як архітектора, його зацікавили вкриті черепицею стародавні китайські будови і небесні світи, представлені на екрані заднього плану сцени: «Це викликало в мене особливі почуття і залишило в душі глибоке враження».

Три трупи нью-йоркської компанії Shen Yun Performing Arts одночасно дають вистави по всьому світу. Для отримання додаткової інформації відвідайте ShenYunPerformingArts.org.

Міжнародний інформаційний проект «Велика Епоха» є почесним спонсором шоу Shen Yun Performing Arts.

Джерело: Велика Епоха (The Epoch Times), Росія

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...