• Альпеніглу - село зі снігу та льоду

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Неділя, 30 січня 2011 року
На підйомі канатної дороги Зонненрастбан розкинулося альпійське іглу-село Альпеніглу. На його території - іглу-церква, іглу-шоп, Ice Lounge, шість спальних іглу, дитяче іглу і звичайно ж, великі снігові скульптури.

Іглу представляє собою куполоподібну споруду діаметром 3-4 метри і висотою близько 2 метрів з ущільнених вітром снігових або крижаних блоків. При глибокому снігу вхід зазвичай влаштовується в підлозі, до входу проривається коридор. При неглибокому снігу вхід влаштовується в стіні, до якої добудовується додатковий коридор зі снігових блоків.

Деякі приїжджають сюди, щоб відпочити в сніжному барі, замовити екскурсію, відправитися в похід на снігоступах, покуштувати фондю або узяти участь у  поході, а хтось просто відвідує північних оленів, які з недавнього часу є постійними жителями сніжного села і привчені катати відвідувачів на санях.

Будівлі в Альпеніглу вражають. Завдяки сучасній світлодіодній техніці, різнокольорове освітлення створює незвичайну, таємничу атмосферу мерехтливого і блискучого світу. Для бажаючих переночувати в Альпеніглу пропонується велнес-іглу з інфрачервоними кабінами, а також окремі спальні іглу, надійно захищені від холоду хутром північного оленя.

 


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...