• Заповідник Машату - екскурсія в загадковий світ Африки

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 11 листопада 2010 року
Південноафриканський заповідник Машату - одна з найбільших природоохоронних зон цього регіону (загальною площею 30 000 га), розташована між ріками Шаше і Лімпопо. Назва заповідника походить від дерева Mashatu - справжнього листового гіганта.

Територія Машату - це рідколісся, савани, болотні угіддя та невеликі ділянки пісковика. Тут, на тлі річки Лімпопо і безкрайнього африканського неба проживають близько 900 слонів, 350 видів птахів, страуси, кору дрохва, леви, леопарди, рисі, плямисті гієни, гепарди, жирафи, куду, зебри Берчелл, дикобрази та кажани.

Для туристів Машату - екскурсія в прихований і загадковий світ Африки. Тут можна відправитися як у денне, так і в нічне сафарі,  останнє, до речі, користується найбільшою популярністю: вночі ви можете побачити таких тварин, як леопард, кажани та дикобраз - в цей час доби вони більш активні.

Ви можете відправитися в екскурсію на автомобілі, велосипеді, замовити пішу прогулянку в супроводі гіда або ж просто відпочити в на цій заповідній території.

{mospagebreak}

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...