• Білий тигр - гордість Індії

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 12 січня 2011 року
Рід білих тигрів походить від бенгальського самця, мутація в забарвленні якого і стала причиною появи тигрів-альбіносів з блакитними очима і чорно-коричневими смугами на білому хутрі.
 
Історія походження білих тигрів відноситься до 1951 року, коли індійський князь Реви, під час полювання знайшов лігво тигрів, в якому було чотири тигренят: три звичайного забарвлення і один чисто білий. За наказом троє з них були вбиті, а останнього нарекли Моханом і забрали до палацу, де він і жив протягом 12 років. Отримати потомство білих тигренят вдалося тільки при близькоспорідненому схрещуванні. Коли число білих тигрів значно зросло, тоді було прийнято рішення про їх продаж.

Сьогодні білі тигри визнані надбанням індійської нації, а їхні нащадки живуть в національних парках Великобританії, Америки, у Брістольському парку і приватних звіринцях.

Більшість кішок уникає воду, тільки не тигри: в південних областях свого проживання в жарку погоду вони регулярно приймають ванни, і при цьому охоче плавають. Незвичайне забарвлення створює додаткові труднощі для білих тигрів: під час полювання на природі їм важче маскуватися, і як наслідок, важче полювати. Білі тигри в основному проживають на території Південно-Східної Азії.

Ставлення до білих тигрів різне в кожній країні. Так, у Киргизії вважають, що білий тигр може вберегти людину від небезпеки, в своїх ритуальних танцях шамани підносили молитви до духу білого тигра. В Китаї білий тигр - уособлення захисту, довголіття та страж мертвих; його зображували на воротах даоських храмів, вважаючи при цьому, що він відганяє злих бісів.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...