• Концерти за кордоном: Губернатор штату Колорадо, мери і бізнес-кола підтримують Shen Yun

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Неділя, 20 березня 2011 року
КОНЦЕРТИ ЗА КОРДОНОМ: Боулдер, Колорадо – Денвер став свідком 5000-річної традиційної китайської культури в світлі класичного китайського танцю і музики, яку демонструє у своєму шоу компанія Shen Yun Performing Arts з Нью-Йорка. Напередодні четвертого щорічного прийняття компанії Shen Yun Performing Arts, губернатор штату Колорадо Джон Хікенлупер (John Hickenlooper), дванадцять мерів, і численні бізнес-кола Денвера висловили компанії Shen Yun свою підтримку.

Губернатор Хікенлупер, мер Денвера і мери одинадцяти міст округу та місцеві організації з нагоди прибуття концерту за кордон, у Колорадо, на знак вдячності послали Shen Yun і організаціям, що запросили її, офіційні прокламації.

Мер Денвера Білл Відал (Bill Vidal) оголосив 19 березня (дата проведення концерту у цьому році) «Днем Асоціації «Божественна культура Китаю» і Shen Yun Performing Arts».

У цьому році Аврора стала приймаючою стороною в Колорадо таких гостей, як некомерційної Асоціації «Божественна Культура Китаю» (CDCA), Асоціації «Фалунь Дафа» Колорадо і Shen Yun Performing Arts.

Вівіан Лем, координатор CDCA для компанії Shen Yun, сказала, що організація дуже вдячна за всебічну підтримку з боку ЗМІ і фірм, які спонсорували це шоу.

Вона також висловила подяку членам урядів, які підтримали концерти Shen Yun за кордоном. «Ми високо цінуємо величезну підтримку з боку губернатора і мерів, які видали нашій організації прокламації на знак визнання Shen Yun за внесення вкладу в розвиток культури суспільства», – сказала вона.
 
Shen Yun прославляє традиційну китайську культуру, в тому числі і стародавні героїчні легенди, красиві етнічні танці і історії мужності в сучасному Китаї. Танці супроводжуються абсолютно оригінальною музикою у поєднанні західних і китайських інструментів, яку виконує живий оркестр. Повноекраний цифровий екран на задньому фоні сцени привертає увагу глядачів зображенням казкових видів Китаю різних епох.

Концерт приваблює яскравими фарбами і вражає хвилюючими співзвуччями, а також учить, збагачує і надихає глядачів зануритися в багаті культурні традиції Китаю, стираючи національні кордони глядацької аудиторії. Компанія Shen Yun Performing Arts базується в Нью-Йорку і цілком незалежна від комуністичного режиму Китаю.

У цьому році три трупи компанії Shen Yun гастролюють по всьому світу зі своїми концертами, включаючи країни Європи, Австралії, Південної та Північної Америки, Азії, крім Китаю. Shen Yun не їде в материковий Китай, тому що правляча комуністична партія Китаю (КПК) вважає мужні історії про Фалуньгун у програмі концерту чутливими темами. Починаючи з 1999 року, КПК здійснює систематичне і жорстоке переслідування Фалуньгун – практики самовдосконалення душі та тіла, заснованої на принципах «Істина», «Доброта» і «Терпіння».

CDCA працює в плані просування китайської історії, традиційної культури, етики і мистецтва, а також культурного різноманіття та діалогу з китайцями і всіма, хто цікавиться китайською культурою.

КОНЦЕРТИ ЗА КОРДОНОМ: Детальна інформація про компанію Shen Yun Performing Arts дивіться на сайті ShenYunPerformingArts.org

The Epoch Times – почесний спонсор Shen Yun Performing Arts.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...