• Концерти в Європі: «Shen Yun – шоу високого класу» – Президент компанії

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 березня 2011 року

КОНЦЕРТИ В ЄВРОПІ: ПАРИЖ, ФРАНЦІЯ – Г-н Хернен Поблет, президент аудіовізуальної компанії разом з дружиною Мірені, головою маркетингового відділу, і двома дітьми стали в числі численних глядачів концерту компанії Shen Yun Performing Arts, що відбувся в Палаці Конгресу 13 березня 2011 року, повідомила з Парижа кореспондент The Epoch Times Ханна Змутко.

Компанія Shen Yun Performing Arts з Нью-Йорка разом з музикантами та вокалістами світового класу подорожує у світовому турне з концертами в Європі, знайомлячи глядачів з класичним китайським танцем.

«Shen Yun продемонстрував високу майстерність», – сказав Хернен Поблет. «Це воістину прекрасне шоу, яке демонструє східні традиції», – додав він.

Вся сім'я Поблет з великим задоволенням подивилася концерт Shen Yun: «Ми насолоджувалися. Навіть наша дочка, якій всього лише 5 років, уважно переглянула весь концерт. Особливо їй сподобався номер у другій частині програми з розбійниками і Лу Чжішенем (Lu Zhishen) китайським літературним героєм, який жив 600 років тому».

Міжнародна компанія Shen Yun Performing Arts прагне відтворити красу і чистоту 5000-річної китайської культури через танці та постановки, засновані на історії та легендах.

Г-н Поблет особливо оцінив хореографію Shen Yun: «Я дуже зворушений витонченістю танців і костюмів». «Ми залишилися дуже задоволені», – сказав він з захопленням.

Поблет захопився також щодо музики: «Я був зачарований цією гарною музикою. Вона була чудова», і додав, – «Так, концерт Shen Yun – шоу найвищого рівня».

«Це шоу не тільки високого артистизму, але також воно несе глядачам послання. З художньої точки зору – це прекрасно і дуже добре зроблено, віртуозно ... І це шоу сміливо говорить про те, про що інші мовчать», – висловила свою думку Мерені Поблет.

КОНЦЕРТИ В ЄВРОПІ: Докладна інформація про компанію Shen Yun Performing Arts на сайті ShenYunPerformingArts.org

The Epoch Times - почесний спонсор Shen Yun Performing Arts.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...