• Рис із морквою (рецепт)

  • Вівторок, 13 липня 2010 року

Поєднання рису і моркви — ідеальне в усіх відношеннях. Пропонована страва особливо підійде зайнятим людям, що люблять смачно поїсти. Приготування рису з морквою займе всього півгодини.Великим кухарем тут бути не потрібно, але знати кілька секретів про приготування рису обов’язково. Хто знає, як варити рис, може вважати себе гарним кухарем.Отже, нам необхідно:

2 склянки рису (бажано його гарненько промити в проточній воді, але не обов’язково — на смак промивання не сильно вплине). Зручно користуватися вже перевіреним і промитим рисом, який, щоправда, коштує трохи дорожче.

5 середніх морквин, їх потрібно натерти на дрібній терці (добре, якщо є електротерка — економимо час і сили).

Нам знадобиться глибока каструля для приготування рису і сковорода для тушкування моркви.

Процес приготування:

2 склянки рису заливаємо, відповідно 2-а склянками води — це перший секрет.

Чи достатньо води, перевіряємо долонею: занурюємо її в каструлю з рисом — якщо вода покриває долоню, все в порядку. Це другий секрет.

Варимо на найменшому вогні до напівготовності (займе близько 20 хвилин, не більше, залежить від рису). Якщо ви користуєтеся нерафінованим, повним рисом, то доведеться варити в два рази довше. Це третій секрет.

Поки рис вариться, поруч на сковороді тушкуємо моркву на олії. Морква любить рослинну олію, швидко її вбирає, тому варто додавати її за потребою. Тушкуємо моркву хвилин 7, теж на маленькому вогні і закривши сковороду кришкою.

Коли рис готовий, накрийте каструлю рушником, нехай він підійде, відпочине трохи.

Останній етап — перемішуємо зварений рис з тушкованою морквою і солимо. Сіль змінює смак страви істотно, тому пробуйте на смак під час перемішування. Дивіться, не з’їжте все за раз.

Смачного!

Хава Тор. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...