• Кава по-ірландськи: історія походження

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Неділя, 23 травня 2010 року
Історія появи на світ кави по-ірландськи, можливо, не така романтична і не сягає корінням у глиб століть, як історія виникнення капучіно, але, тим не менш, дуже цікава і повчальна, зайвий раз доводить те, що ірландці відрізняються незвичайною кмітливістю й заповзятливістю.

Треба відзначити, жителі Зеленого острова не тільки люблять свою країну, але і вміють по крупицях збирати її історію. Хоч би в якому графстві ви не опинилися, ірландці зможуть приємно здивувати вас неймовірно цікавими фактами, пов'язаними з тим чи іншим містечком.

Отже, якщо ваш шлях буде пролягати через графство Лімерик, то ви, напевно, почуєте цікаву розповідь про те, як Фойнс (одне з невеликих містечок у цьому графстві) навіки увійшов в історію завдяки кмітливості ірландського хлопця Джо Шерідана.

Колись у цьому нині тихому й затишному містечку життя вирувало. Адже саме через тутешній аеродром (досить великий за тодішніми мірками) відбувалося повітряне сполучення між Європою і США.

Відомо, що погода в Ірландії поводиться немов дама з мінливим характером. А відтак і збої у графіку польотів були явищем звичайним. В один із непогожих днів черговий літак, що прямував у Нью-Йорк, був змушений повернутися в Фойнс внаслідок мерзенної погоди. Цей факт, звичайно, не потішив пасажирів, і купа горе-мандрівників потягнулася в місцевий ресторан в надії підкріпитися чим-небудь смачним і зігріваючим тіло і душу.

Джо Шерідан (шеф-кухар ресторану) чітко вловив настрій змерзлих пасажирів і у відповідь на чергове прохання принести чашечку кави щедро додав до ароматного напою ірландський віскі. Це був воістину історичний момент. Чи треба говорити, що відвідувачі ресторану гідно оцінили це ноу-хау, за яким, у наслідку, закріпилася горда назва: «Irish Coffee» (кава по-ірландськи).

Йшли роки, рецепт кави по-ірландськи був вдосконалений, і нині цей напій є симбіозом кави, віскі і густих ніжних вершків. А подають його не в традиційних кавових чашках (як колись в аеропорту Фойнса), а в так званих ірландських келихах на ніжці, виготовлених із прозорого скла. Треба відзначити, цей нюанс надає процедурі кавопиття особливого шарму.

Можна спробувати попестити себе кавою по-ірландськи і в домашніх умовах. Для цього вам буде потрібно зварити 200 г міцної чорної кави, вилити отриманий напій в ірландський келих, додати туди 45—50 г віскі (зрозуміло, тільки ірландського!), а зверху викласти шапочку зі збитих вершків.

Можливо, отриманий напій буде не настільки досконалим, як приготовлений у добрій кав'ярні, але, безсумнівно, він зігріє вас і підніме настрій.

Джерело: megapovar.ru  

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...