• Тканина як фарби: талановитий художник створює портрети у незвичній техніці

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 14 вересня 2016 року

Бенджамін Шайн — неординарна людина, яка у своєму мистецтві замість фарб використовує тканину, а замість пензля — праску. У цій незвичній техніці Бенджамін створює картини та портрети знаменитостей.

Бенджамін Шайн (Benjamin Shine) — 38-річний художник і скульптор з Англії. Замість традиційних матеріалів, таких як фарби, олівець і пензель, Бенджамін використовує новий матеріал для творчості — тканину, переважно, тюль.

Кожен елемент на портретах художника — це різні смужки тканини, певним чином зібрані, пришиті або приклеєні до полотна. Під час створення картини Бенджамін розкладає тканину в необхідних ракурсах, розгладжує і робить плісе, грає зі світлом. Ця техніка вимагає не тільки багато часу, але також терпіння та великої акуратності.

Портрет Рембрандта — це найперше і найвідоміше творіння Шайна: «Я хотів зобразити Рембрандта, оскільки це великий майстер світла й тіні», — каже художник.

Слідом за Рембрандтом з'явилися портрети принцеси Діани і принца Альберта, Одрі Хепберн, Елізабет Тейлор, Маргарет Тетчер, Вінстона Черчилля та інших знаменитостей.

Робота з тканиною — це не єдине захоплення художника. Бенджамін Шайн також талановитий скульптор і співпрацює з багатьма відомими брендами. Серед клієнтів Шайна такі компанії, як Google, Harrods, Red Bull, Tesco, Barclays та інші.

Фотографії робіт Бенджаміна Шайна публікуються «Великою Епохою» з дозволу автора.

Дивіться також красиві картини в техніці квіллінг від Сєни Руни.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...