• Giuseppe Zanotti представляє весняно-літню колекцію сумок

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 31 липня 2012 року
Модний італійський бренд Giuseppe Zanotti представив весняно-літню колекцію елегантних сумочок.

Героїня серіалу «Секс у великому місті» Керрі Бредшоу просто обожнювала бренд Giuseppe Zanotti і могла витратити на нього весь свій гонорар. Звичайно, бренд спеціалізується на взутті, але сумки за якістю та красою нічим не поступаються. Тим більше такий вибір у взутті та сумочках не залишить байдужою жодну модницю.

Джузеппе Занотті вважають майстром взуттєвого ремесла. Він народився в італійському містечку Сан-Мауро-Паськолі 17 квітня 1957 року.

Джузеппе Занотті (Giuseppe Zanotti) був завзятим ді-джеєм і працював у модних нічних клубах. Але його тяга до мистецтва, дизайну та моди завжди давала про себе знати і виявилася сильнішою музики, адже Джузеппе завжди стежив за показами мод у Мілані та Парижі. Тому він відклав свій гарнітур і пластинки, щоб присвятити себе виключно моді.

Спочатку 80-х років він почав працювати локально на дрібних виробників, а потім, завдяки своєму таланту та енергії, як позаштатний дизайнер з такими модними будинками як Valentino, Thierry Mugler, Missoni, Dior, Roberto Cavalli і Ferré.

У невеликій майстерні на 15 співробітників, серед яких і ювелір, експерт з каблуків і дерева, а також вишивальниця, він почав свою роботу над першою колекцією.

Сьогодні, понад 350 кваліфікованих фахівців працюють у його компанії, яка виробляє понад 400 000 пар розкішного жіночого взуття, а також аксесуарів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...