• Історія бренду Marni

  • Осінньо-зимова колекція взуття Marni
  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Субота, 28 липня 2012 року
У 1994 році Консуело Кастільйоні, дружина президента хутряної компанії «Giwi Furs», разом із чоловіком спроектувала нову лінійку одягу Marni (Марні), яка з часом стала знаменитим брендом.

Використавши менш дорогі хутра кролика і білки та більш авангардний простий підхід, Консуело створила колекцію, що мала великий успіх у покупців. Не маючи дизайнерської освіти вона стала головним дизайнером компанії.

«Наша хутряна компанія вже давно займається виробництвом хутряних виробів для багатьох провідних будинків моди світу, таких як: Fendi, Prada, Dior і Louis Vuitton. Однак тоді ми відчували, що хотіли б робити щось своє», — сказав чоловік Консуело — Джані Кастільйоні. Поступово хутро все менше стали використовувати в їхніх колекціях.

Сучасний підхід Консуело на матеріали і силует, кольори, ексклюзивні принти і текстури призвів до нової, унікальної форми. На додаток до жіночої лінії, бренд Marni восени 2007 року випустив чоловічу колекцію, що створила ажіотаж через додавання до неї гетр.

Бренд постійно працює над підвищенням якості, інноваційними технологіями у всіх своїх виробах.
Сьогодні одяг Marni продається у шістнадцятьох країнах світу, у ключових столицях моди: Мілані, Лондоні, Парижі, Мадриді, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Лас-Вегасі, Майамі, Москві, Токіо, Сеулі, Сіднеї, Сінгапурі, Гонконзі, Шанхаї, Пекіні та Дубаї.

Представляємо вашій увазі нову осінньо-зимову колекцію ретро-взуття Marni:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...