• Модні шарфи завершать образ

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 10 липня 2012 року
Шарф став одним з найпопулярніших аксесуарів на початку ХІХ століття. Не тільки жінки, а й чоловіки полюбили цю прикрасу за його якості: доповнення і прикраса образу, а також за теплі властивості в холодну погоду.

Шарф можна носити не тільки на шиї, він прекрасно послужить головним убором і поясом, що прикрашає сукню чи спідницю. До середини ХХ століття шарф зайняв важливе місце в гардеробі.

Шарфи часто використовують як подарунок. А цей модний аксесуар від таких брендів, як Burberry, Missoni, Alexander McQueen, Cole Haan, Chanel, Etro, Lanvin, Hermes, Nicole Miller, Ferragamo, Emilio Pucci, Dior, Fendi, Louis Vuitton і Prada, став гордістю і родзинкою в образі їхніх власниць.

Провідними виробниками є Китай, Індія, Гонконг, Індонезія та ін. Найбільш поширені матеріали — це шовк, трикотаж, кашемір і шерсть.

Вишиті хустки, виконані в традиційному стилі, так само як і вишиванка, будуть зупиняти на собі погляди перехожих. Адже ще не так давно з непокритою головою могли ходити тільки незаміжні дівчата, а всі жінки ходили в яскравих вишитих хустках, які були невід'ємною частиною вбрання.

Розписані вручну шарфи становлять собою унікальну творчість і прекрасні тканини, такі як шовк, вовна, бавовна, шифон, жоржет та інші тканини, на яких прекрасно буде виглядати малюнок. Його можна носити як для прикраси, так і в зимовий період, захищаючись від холоду.

Трикотажний шарф найбільш популярний через свою практичність і зручність. Дизайнери створюють їх у химерних і ексклюзивних стилях, використовуючи свій творчий потенціал. В основному їх виготовляють з вовни і кашеміру.

Легкий невагомий шарф виник ще 1000 років до н.е. в Китаї. Легкі димчасті шарфики чудово підійдуть для теплої пори року, щоб підкреслити індивідуальність будь-якої жінки.

Щоб шарф виглядав не просто утепленням під пальто, а родзинкою у вбранні, його потрібно правильно зав'язати або використати як прикрасу. Трохи вашої фантазії і ви перетворите його на невід'ємну частину образу.

Підписатися:

Коментарі