ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США депортували китайського мільярдера за втручання у вибори (ВІДЕО)

Велика Епоха
Мер Нью-Йорка Ерік Адамс (Youtube/скриншот)

США видворили з країни китайського мільярдера. Його підозрюють у спробі втрутитися в американські вибори шляхом шахрайства з пожертвуваннями.

Мільярдер Хуей Цінь – китайський кіномагнат. Судові документи показують, що в період з 2021 по 22 роки Цінь залучив інших людей пожертвувати близько 11 000 доларів від його імені.

Передвиборчі комітети не знали, хто стоїть за цими грошима і як наслідок подали до Федеральної виборчої комісії помилкові звіти про пожертвування. Цінь відшкодував кошти тим, хто пожертвував від його імені.

Прокурори не назвали імен політиків, сказавши лише, що це кандидат на політичну посаду в Нью-Йорку, представник від Лонг-Айленду та кандидат на місце в конгресі від Род-Айленду.

У медіа прозвучало три імені: мер Нью-Йорка Ерік Адамс, республіканець Аллан Фун, який балотувався в конгрес від Род-Айленду, але зазнав невдачі, та Ендрю Гарбаріно – представник США у другому окрузі Нью-Йорка.

Цінь пожертвував 2000 доларів Еріку Адамсу у 2021 році, тобто того ж року, коли того обрали мером Нью-Йорка.

Статус власника грін-карти означає, що Цінь не може жертвувати понад 2100 доларів. За словами обвинувачів, через 9 місяців після пожертвування він почав шукати тих, хто міг би пожертвувати більше.

Чоловік, на ім'я Джонатан Чоу, пожертвував 1000 доларів Еріку Адамсу 9 грудня 2021 року і передав 5800 доларів комітету Аллана Фуна.

Він також перерахував 2290 доларів комітету Ендрю Гарбаріно.

Цінь особисто пожертвував 2900 доларів на кампанію Аллана Фуна. Він збрехав, що не використовував інше ім'я у заяві на отримання грін-карти. Цінь також неправомірним шляхом отримав права водія у Флориді. Він визнав себе винним, відмовився від грін-карти й залишив США.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube