ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

37 китайських фірм заборонили в США за інцидент зі шпигунською повітряною кулею (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Вашингтон відповідає на торішній інцидент з китайською повітряною кулею-шпигуном. Адміністрація Байдена запровадила торговельні обмеження щодо 37 китайських компаній, які сприяли Пекіну в запуску повітряної кулі над США.

Також до чорного списку додали ще кілька китайських фірм. Їх звинуватили у крадіжці американських ноу-хау для безпілотників. Деякі дрони опинилися в руках китайських та російських військовиків.

США використовують цей список, щоб перешкодити Китаю займатися викраденням технологій. Він дає змогу американським постачальникам доставляти товари цільовим організаціям.

Незабаром до списку потрапить ще одна китайська державна організація. Міністерство торгівлі звинувачує її у крадіжці американських технологій для розвитку квантового потенціалу Китаю. Медіа називають її провідним постачальником військового обладнання для Пекіна.

Квантові технології мають вирішальне значення для оборони. Квантові датчики гарантують більш безпечну й точну навігацію, ніж GPS.

Зіткнувшись із новими торговими обмеженнями США, Китай заявив, що захищатиме свої компанії, і звинуватив Вашингтон у залякуванні.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube