• Lookbook колекція весна-літо 2012 від John Galliano

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Понеділок, 11 червня 2012 року
Бренд John Galliano представив lookbook* колекції весна-літо 2012.

Нова колекція в міському невимушеному стилі з чоловічим ковбойським віянням порадувала шанувальників бренду. Бренд John Galliano існує без свого засновника, і хоча якість залишається тою ж, багато хто стверджує, що не вистачає родзинки в сьогоднішніх колекціях. А шанувальники цієї марки розділили бренд John Galliano на «до» та «після» Джона Гальяно.

Жорстка модна індустрія диктує дизайнерам свій темп розвитку і багато хто не встигає за нею. Джон Гальяно не став винятком, зловживання наркотиками й алкоголем призвели до того, що талант опального модельєра нудиться в реабілітаційній клініці. Чи вийде талановитому модельєрові повернутися в індустрію моди, покаже час, а поки бренд John Galliano продовжує творити без самого Джона Гальяно.

Такі імениті дизайнери як Марк Джейкобс і Стефано Пілаті публічно зізнавалися, що лікувалися від алко- і нарко-залежності, Олександр Маккуїн наклав на себе руки, Ів Сен-Лоран усе життя страждав від депресії — це не всі жертви жорстких рамок модної індустрії.

*lookbook — (досл. «Книга образів») — каталог фотографій, представлений коли-небудь маркою з метою продемонструвати свою сезонну колекцію.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...