• Аня Рубік — шлях до вершин модного олімпу

  • Юлія Рубцова | Велика Епоха
    Вівторок, 20 березня 2012 року
12 червня 1983 року у польському місті Ряшів у родині ветеринарів народилася майбутня красуня і топ-модель Аня Рубік. Досягнувши вершин модної індустрії, вона бере участь у показах найкращих дизайнерів, потрапляє на сторінки провідних модних журналів, «грає роль» персонажа комп'ютерних ігор і стає прообразом одного з мультиплікаційних персонажів.

Коли Ані виповнилося 5 років, сім'я у пошуках кращого життя покинула комуністичну Польщу. Їхній шлях лежав через Грецію в Канаду, а потім до ПАР. Але й там довго не затримавшись, родина у 1992 році повернулася до Польщі, де в місті Ченхстохові Аня продовжила навчання в школі. Саме там їй вперше запропонували роботу моделі, про що так давно мріяла дівчина. Вихована на Достоєвському і Хемінгуею, маючи практичний підхід до життя і незвичайну працьовитість, Аня брала участь у різних конкурсах і кастингах, поєднуючи роботу моделі з навчанням. У 15 років її зріст ледве досягав 160 см, але дівчина не втрачала надії бути поміченою якимось знаменитим дизайнером.

Аня Рубик

Аня Рубік.
Фото: anjarubik.net

Аня Рубик

Аня Рубік.
Фото: anjarubik.net

Фортуна усміхнулася Ані в особі відомого французького дизайнера взуття, у рекламній кампанії якого юна модель дебютувала у 1998 році. Її одразу ж помітили редактори Vogue, W magazine, Numero. Потрапивши на сторінки цих модних видань, Рубік здобула світову популярність. Коктейль з краси, витонченості, жіночності та працьовитості привів її до швидкого успіху в модельному бізнесі.

У 2000 році у віці 18 років вона вже активно брала участь у показах від Givenchy, Rochas і Nina Ricci, більшу частину часу проводячи в Парижі. Там вона закінчила старші класи школи. Через два роки Аня переїхала до Нью-Йорка, де і живе до сьогодні.

Робота з відомим фотографом Маріо Тестіно, який зняв Аню Рубік для реклами марки Jimmy Choo та лінії косметики Armani, ще більше сприяла її кар'єрному зльоту.

У 2006 році вона стала головним обличчям марки Tommy Hilfiger. Аня була оголошена музою Estee Lauder, брала участь у показах таких іменитих дизайнерів як Chanel, Dior, Hermes, Oscar de la Rentа, Ralph Lauren, Valentino, Balenciaga, Calvin Klein, Fendi, Versace, Louis Vuitton, Missoni, Dolce & Gabbana, Gucci і Givenchy. Крім цього брала участь в показах Haute Couture у Chanel, Valentino, Elie Saab і Christian Lacroix.

У 2008 році вона з'явилася на обкладинці одного з 14 випусків журналу V Magazine поряд з відомими топ-моделями нашого часу — Ларою Стоун, Наташею Полі, Дариною Вербовій і Агнесс Дейн. Французький Vogue включив Аню до 30-ки топ-моделей 2000 року, де вона посіла 3-є місце після Фреї Бехи Еріксен і 18-е місце серед 25-ти найбільш високооплачуваних топ-моделей.

Аня Рубик

Аня Рубік.
Фото: anjarubik.net

Аня Рубик

Аня Рубік.
Фото: anjarubik.net

У 2009 році Аня з'явилася у фітнес-йозі відеогрі Yoga Wii для ігрової приставки Nintendo Wii. Вона стала джерелом натхнення при створенні персонажа манга-мультика «The One».

У 2009, 2010 і 2011 роках топ-модель Аня Рубік брала участь у показах Victoria's Secret.

Карл Лагерфельд зняв Аню для календаря Pirelli у 2011 році. Цього ж року вона продовжила контракт з Fendi в третьому сезоні.

Аня далі наполегливо працює у модельному бізнесі, ретельно стежить за харчуванням і фізичними навантаженнями. Її раціон складається з дієтичних продуктів і не містить жирної їжі, молока і солодкого. На сьогодні її параметри становлять 84-61-90, а зріст — 1,79 м.

Віддати належне професіоналізму знаменитої топ-моделі, її красі та грації можна подивившись дефіле Ані на останньому показі осінь-зима 2012 у рамках Paris Fashion Week.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...