• Як вибрати стильний дитячий одяг

  • Четвер, 17 листопада 2011 року
Одяг для дітей завжди був різноманітним, а сьогодні в цьому аспекті він лідирує в легкій промисловості. Мода впливає на дитячий одяг не менше, ніж на дорослий. Модельєрами усього світу створюються модні моделі одягу для дітей. Голова йде обертом від різних марок дитячого одягу на ринках і в магазинах. Головне не забувати, що незалежно від місця придбання речей для дитини якість їх повинна бути найвищою.

Для дитячої обновки повинні використовуватися практичні, зручні та, головне, — екологічно чисті тканини і матеріали, які будуть безпечні для вашої дитини. Одяг не повинен стискати або сковувати її. У процесі росту дитина проявляє активність і може забруднити або порвати одяг, тому навіть сукні не можуть обмежувати рух. Матеріал, з якого виготовлений одяг, повинен добре переносити багаторазові прання. Бажано вибирати такі речі, щоб дитині було легко зняти й одягнути їх самостійно — ґудзики, застібки і кнопки повинні легко піддаватися їй. Для зовсім маленьких кращий варіант — зручні просторі наряди з бавовни або вовняного трикотажу, які добре пропускають повітря.

Синтетика здатна призвести до розвитку алергії або подразнень. Не можна допускати наявність в одязі ниток, що стирчать, необроблених внутрішніх швів або фарбувальних тканин.

Пам'ятайте, що дитинство — прекрасна, яскрава пора. Вибираючи дитячий одяг, не забувайте про вплив кольорів на формування особистості вашої дитини та її психологічний розвиток. Тому важлива не тільки практичність одягу, але і її оригінальність, яскравість, здатність до пробудження фантазії і почуття стилю в дитині. Будь-які види одягу: джинси і святкові сукні, туніки й офіційні костюми, бавовняні штани, шорти і штанці, сорочки та футболки, майки з аплікаціями та костюми з трикотажу — все має пробуджувати в дітях смак і не залишати байдужими. Носячи стильні, яскраві моделі, діти почнуть відчувати себе комфортніше і впевненіше. Костюми та вбрання героїв дитячих казок, наприклад, сукні Дюймовочки для дівчаток або елементи костюма Людини-Павука для хлопчиків перенесуть вашу дитину у світ чарівних фантазій. Це розвине як уяву малюка, так і його відчуття стилю. Не забувайте — смак виховується з самого раннього дитинства.

При виборі одягу для вашого чада, малюка або вже підлітка, не забувайте кілька простих правил. Не варто купувати речі, які легко розірвати або які злиняють при пранні. Прослідкуйте за якістю блискавок, ґудзиків і нашивок. Купуйте зручний і вільний одяг. Дитині має подобатися річ, яку вона носить, відповідати моді. Діти швидко виростають з речей, тому не купуйте щось дуже дороге.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...