• Конкурс краси Miss Security International відбувся в Києві

  • Юлія Рубцова | Велика Епоха
    Понеділок, 31 жовтня 2011 року
У Києві 27 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройшов конкурс краси Miss Security International в рамках міжнародної виставки «Безпека». Головний титул дістався студентці Європейського університету Катерині Марченко.

Одинадцять учасниць з України та Польщі — дівчата, які вибрали своєю професією забезпечення безпеки, — по черзі виходили на сцену, демонструючи красу і чарівність, свої ділові якості та індивідуальний стиль. Журі визначило переможниць як основних номінацій «Miss Security Ukraine» і «Vice-Miss Security Ukraine», так і в номінаціях «Міс Чарівність», «Міс Елегантність», «Міс Привабливість» та ін.

Під час конкурсу Катерина, яка отримала звання Miss Security International, сказала: «Я постійно змінююся, вчуся, думаю, помиляюся, роблю висновки. Знову вчуся, відкриваю щось нове, розумію. Якщо запитають — даю пораду. Якщо ні, то мовчу, мрію, спостерігаю, фантазую, творю, шукаю, ціную зміни. Від цього конкурсу чекаю вражень — адже це головне».

Як повідомив організатор заходу Українська федерація професіоналів безпеки, метою проведення конкурсу є сприяння розвитку компаній та служб сфери безпеки, а також популяризація успіхів співробітниць, що працюють у цій галузі.

Цей конкурс проводиться вже втретє.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...