• У Дніпропетровську відбулося свято моди

  • Антон Лунін | Велика Епоха
    Понеділок, 7 листопада 2011 року
Презентація модного одягу та взуття пройшла в ТЦ «Пасаж» міста Дніпропетровськ 5 листопада. На «шоу-рум» були представлені колекція осінь/зима кращих магазинів міста, конкурси, дефіле, коментарі стиліста, розіграш призів та сертифікатів.

На захід міг потрапити кожен охочий. Вистава розпочалася з показу дитячого одягу від магазину «Місто казок». Юні моделі продемонстрували дитячий одяг, казкові костюми: людину-павука, супермена, принцеси та ін.

Під час «шоу-рум» була представлена нова колекція US POLO ASSN. Ця торгова марка, що заснована в Нью-Йорку у 1869 р., спеціалізується на виготовленні одягу для гри в поло. Одному з глядачів запропонували приміряти її, і він постав перед публікою в образі гравця поло. Після дефіле стильного американського одягу відбувся розіграш светрів від US POLO ASSN.

На «шоу-рум» колекцію взуття і аксесуарів також представила мережа мультибрендових магазинів «Miraton», виробництва Італії та Португалії. На святі були й інші виробники стильного одягу, показ нової колекції здійснювався кожні півгодини.

ТЦ «Пасаж», в якому проходило шоу, відкрився цього року 1 жовтня. Значну частину його площі займають магазини стильного одягу і взуття різних торгових марок.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...