• Шоу Baby Fashion World 2011 пройшло в Дніпропетровську

  • Вівторок, 27 вересня 2011 року
Щорічний масштабний проект «Baby Fashion World 2011» відбувся 25-го вересня у Дніпропетровську в ресторані «Хутір». Уже другий рік поспіль ця подія відкриває місту нові та перспективні імена в галузі дитячої fashion-індустрії.

Ганна та Аліна Завальські з групи «Алібі», а також відомий український дизайнер Андре Тан були ведучими дійства.

Під час заходу учасники продемонстрували ексклюзивні покази авторських робіт відомих дизайнерів-модельєрів, театрів мод і ательє, покази колекцій prêt-a-porte відомих бутиків одягу, взуття та аксесуарів. Також був розіграний конкурс серед дизайнерів із призовим фондом 10 000 гривень і конкурс краси для дітей від 4 до 16 років.


У зонах «show-room» діти могли проявити себе творчо — змайструвати сувенір або просто пограти в ігри, а дорослі — ознайомитися з послугою чи продуктом від учасників заходу.

Все свято пройшло під девізом «Підтримай свою дитину», саме на цьому наполягав головний член журі і за сумісництвом ведучий заходу Андре Тан. Зі сцени він сказав усім присутнім, що якби його не підтримали батьки, коли йому було лише 9 років, то він не стояв би на сцені в цей раз.

Нагадаємо, проект індустрії моди «Baby Fashion World 2011» проходить у Дніпропетровську другий рік поспіль.

Максим Озирський, Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...