• Остання романтична колекція від Кардена

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Неділя, 22 травня 2011 року
Відомий французький модельєр італійського походження П'єр Карден (Pierre Cardin) представив свою романтичну весняно-літню колекцію 13 травня 2011 року в Тяньцзіні, Китай. Шоу проходило на борту колишнього радянського авіаносця «Київ», придбаного в 1996 році й переобладнаного в парк розваг, і було направлено на потенційних інвесторів і покупців.

3 травня П'єр Карден заявив про свій намір продати бізнес в інтерв'ю журналу Wall Street Journal: «Я розумію, що через кілька років мене вже не стане, а бізнес повинен продовжуватися». Проникливий бізнесмен, а також новаторський дизайнер Карден має до 600 ліцензій по всьому світу. Десятки моделей пройшли по подіуму, демонструючи наймодніші тренди сезону весна-літо, що нагадують далекі 60-ті, коли П'єр Карден був на піку своєї слави.

«Якщо ви хочете бути великим дизайнером, красивих суконь недостатньо. Ви повинні провокувати аудиторію — дивувати і навіть уражати її», — сказав П'єр Карден журналістам перед подією.

У шістдесятирічній кар'єрі Карден, безумовно, був першопрохідцем у розвитку брендового ліцензування та, він один з перших, хто запропонував Азії тенденції західного стилю. У 2009 році Карден продав 32 ліцензії до Китаю.

Карден, чиє ім'я прикрашає сотні продуктів по всьому світу від сорочки до меблів, ось вже впродовж декількох десятиліть диктує модні напрямки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...