• Австралійський тиждень моди за здоровий спосіб життя

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 11 травня 2011 року
З 2 по 6 травня у Сіднеї пройшов Австралійський тиждень моди (Rosemount Australian Fashion Week — RAFW) весна-літо 2011/2012. Цей захід проходив в історичному центрі Сіднея — Сіднейській бухті, у одного з найбільших арочних мостів світу Харбор-Брідж.

З 2002 року Австралійський тиждень моди у співпраці з Федеральним урядом проводять акцію «свобода від тютюнового диму». У модних видавництвах ЗМІ не рекламуються тютюнові вироби, заборонено палити в будь-якому місці центру RAFW.Австралійський тиждень моди RAFW пропагує здоровий спосіб життя і нормальну масу тіла. Організатори вважають, що показ занадто худих моделей на подіумі, призводить до наслідування і нав'язливому бажанню мати саме такий вигляд, що тягне за собою різні хвороби не тільки у моделей, але й у простих дівчат.

Забудьте про дієти, одяг стане дієтою для вас, — говорить Алістер про свою нову лінії одягу. Вільний крій у грецькому стилі з шифону та шовку. Відсутність форми, свобода руху, здатна висловити чуттєвість, привабливість і таємничість — все це Алістер Чунг показала у своїй колекції.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...