• Весна-літо 2012: модні новинки сезону з Ріо!

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 червня 2011 року
З 30 травня по 4 червня на території промзони на причалі Мауа провідні бренди південноамериканського ринку представили свої творіння для теплої пори року. У Ріо-де-Жанейро пройшов Rio Fashion Week, де модні тенденції сезону весна-літо 2012 диктували правила.

Перший бренд, представлений на тижні моди - Alessa від бразильського дизайнеру одягу Алесандри Мігані (Alessandra Migani).

Речі, представлені в колекції, гламурні і вельми ефектні. Натхнення дизайнер черпала з візерунків, декоративних мотивів і орнаментів з антикварних речей: старовинних інтер'єрів, усіляких реліквій, венеціанських дзеркал. Тисячі відтінків муранського скла переливаються на довгих шовкових сукнях від Алесандри.

Сама дизайнер закінчила коледж мистецтв Central St Martins, де знайшла себе у творчому плані і навчилася створювати фанкі-аксесуари: сережки з помпонами і головні убори, оригінально поєднуючи різні матеріали.

Усі колекції бренду Alessa представляють собою не комерційний одяг, а скоріше витвори мистецтва, які можна носити. Черпаючи натхнення з повсякденного життя, і використовуючи найяскравіші фарби, дизайнер створює карнавал.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...