• Етно-колекція сумок від Анжеліки Рудницької

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Понеділок, 13 лютого 2012 року
Співачка, письменниця і майстриня Анжеліка Рудницька презентувала свою літню етно-колекцію сумок у Національному музеї Тараса Шевченка, де до 12 березня проходить її виставка художніх творів «Містерія літочислення».

Дизайн етно-сумок художниця розробила за своїми творами, які представлені на виставці. Малюнки на сумках мають відповідники у гобеленах, подушках, вишитих полотнах, тарілках. Матеріали використані у роботах цілком натуральні — льон, конопля і дерево.

«Усі дизайнерські роботи продаються, а твори, вишиті і зроблені власноруч, мають високу місію: їздити по світу та розповідати про Україну», — запевнила дизайнер. 

Щоб показати, що навіть іноземні дизайнери використовують наше культурне надбання у своїх виробах, ведуча Світлана Леонтьєва навмисно прийшла у шалику від відомої марки з етнічним малюнком, демонструючи, що виробами від Анжеліки можна пишатися, бо вони нічим не поступаються світовим брендам.

Продемонструвати етно-сумки приїхали відомі подруги Анжеліки Рудницької: Оксана Білозір, Світлана Леонтьєва, Римма Зюбіна, Людмила Смородіна, Марта, Ольга Шурова, Лілу, Христина Гусіна, Юлія Бориско, Оксана Гутцайт, Марина Кінах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...