• Модні капелюхи початку 20 століття

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Понеділок, 2 вересня 2013 року
Дамський капелюшок на початку ХХ століття вважався невід'ємною частиною жіночого образу. За капелюшком можна було визначити, до якого стану належить дама.

Напевно саме в епоху, коли капелюшок був невід'ємною частиною вбрання, і з'явилося правило, яке дозволяло не знімати головний убір у приміщенні. Не складно здогадатися чому, адже до капелюшків іноді прикріплялися локони, які знімалися разом з капелюшком. Смішно виглядала б дама, яка зважилася б зняти капелюшок і залишитися «без волосся».

Дамський капелюшок у цей час вважався наймоднішим, якщо прикрашений був пір'ям, і чим більше, тим краще. Екзотичні пташки страждали більше за всіх, адже вбивали їх заради красивих пір'їнок. Мода доходила до того, що капелюшки прикрашали не тільки пір'ям, а й опудалом цілої птиці або її частиною. У зв'язку з цією ситуацією люди почали організовувати протести на захист пернатих.

Зараз капелюшок не обов'язковий додаток до жіночого образу, як раніше, але він ніколи не вийде з моди, тому що надає красуні особливу чарівність і підкреслює індивідуальність.

Жіноча мода початку XX століття. Красиві дамські капелюшки:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...