• Зимовий одяг від Dickies

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Понеділок, 24 грудня 2012 року
Морозна зимова погода — прекрасний час для прогулянок і відпочинку на свіжому повітрі. Головне — тепло одягтися, щоб мороз не загнав назад додому. Торговий бренд Dickies представив кілька теплих зимових курток, картатих сорочок, светрів і шарфів з яскравими новорічними елементами.

Шарфи і светри у легко пізнаваному скандинавсько-норвезькому стилі прикрасять і захистять від холоду, а носити їх можуть як чоловіки, так і жінки. Светри в скандинавському стилі в'яжуться по колу зі складним жакардовим переплетенням, що робить їх більш зносостійкими. Такі светри були в моді у 50-х роках у сильної половини людства.

Картаті сорочки ось уже більше 10 років не виходять з моди. Іноді про них, звичайно, забувають на сезон-другий, але те, що вони ніяк не покидають сердець модників і модниць нагадує і бренд Dickies.

Компанія Dickies починала свій шлях з виробництва упряжі для возів ще до 1922 року, від минулого залишилася тільки підкова на емблемі бренду. Потім спеціалізувалася виключно на робочому одязі, але на початку 90-х американській молоді так припав до смаку стиль Dickies, що з прилавків магазинів одяг швидко зникав. Саме з цього часу бренд почав користуватися популярністю практично у всіх. А віяння старовини, якого дотримуються дизайнери бренду, відрізняє марку від інших брендів.

Підписатися:

Коментарі