• Як вибрати хорошу шубу?

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 грудня 2012 року
З настанням холодів багато жінок починають шукати собі шубу. Адже натуральна шубка — це і прикраса, і гордість, і тепло в будь-яку погоду для її власниці. Однак серед тисяч найрізноманітніших пропозицій як же вибрати хорошу шубу?

У першу чергу потрібно звернути увагу на якість і обробку хутра. Не кожен може дозволити собі хутряну розкіш з дорогого салону, але і в престижному магазині виглядати невігласом перед продавцями теж не хочеться. Перевірити якість хутра бажано ще при покупці, будь то в салоні або на базарі.

Вибирайте «зимове» хутро, адже саме взимку з'являється підпушок, завдяки якому тварина рятується і виживає у люті морози.

Добросовісний виробник не ховає під підкладкою якість виробу, а навпаки пишається, даючи покупцеві можливість у цьому переконатися.

Зверніть увагу на вичинку. Зворотний бік повинен бути сухим, рівним, м'яким і білим. Якщо зворотна сторона жовтого кольору — краще відмовтеся від пропонованого виробу, - це старе хутро. Приказка «старий кінь борозни не зіпсує» — не для цього випадку, адже тут якраз і зіпсує передчасним облисінням. Не забудьте понюхати хутро, неприємний запах також має вас насторожити.

Не обділіть увагою і шви. У якісного виробу вони подвійні, без ниток, що стирчать і складочок хутра під швом.

Погладьте хутро по шерсті і проти, зверніть увагу на те, як лягає хутро і чи не випадають волоски. Якісне хутро швидко ляже назад після проведення рукою проти шерсті.

Поважаючий себе продавець, закуповуючи фабричні вироби на ваше прохання, обов'язково надасть сертифікат якості і запропонує тривалу гарантію більше року.

І пам'ятайте: дорога шубка вимагає особливого догляду, особливо влітку, коли треба ховати теплі речі до шафи. Хутро не любить прямих сонячних променів, під якими воно вигорає, і взагалі високих температур. Тому кращий спосіб зберігання «теплого скарбу» — це холодильник. Ну, звичайно ж, не холодильник для продуктів, а спеціально обладнана шафа або кімната, де зберігається температура від +2 до +4 ° С. У разі крайньої потреби упакуйте к темний мішок і повісьте на широкі плічки, не забуваючи іноді перевіряти його на наявність не тільки шуби, але і молі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...