• Вулична мода: ефектне самовираження

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Вівторок, 9 квітня 2013 року
Сара Джессика Паркер
Сара Джессика Паркер. Фото: Junko Kimura/Getty Images

Вулична мода — найефективніший і доступний спосіб самовираження. Можливість виділитися з одноманітного сірого натовпу, привернути до себе увагу та й підвищити власну самооцінку.


Існує поняття «вулична мода парижанок», «вулична мода жителів Лондона», а також будь-якого іншого великого мегаполісу. Майже кожен Дім Моди представляє окремий напрямок у показі, що ілюструє саме street-style.

Більшість городян чудово себе почувають в одязі стилю casual (англ. Casual — повсякденний одяг). Це вид одягу, в якому увага акцентується на зручності і добротності.

Однак навіть вуличний стиль передбачає наявність яскравого й індивідуального образу, який можна створити, не вдаючись до дорогих покупок.

Сьогодні fashion-світ хвилюють не тільки тренди іменитих дизайнерів, а й індивідуальний стиль моделей, блогерів, байерів, стилістів та інших відомих представників модної тусовки. Тон можуть задавати зірки телеекрану, як це сталося з героїнями культового серіалу «Секс у великому місті» (Sex in the City). Їх не тільки стали цитувати, а й почали наслідувати їхнє уміння одягатися.

За значний внесок у впровадження ідей високої моди для повсякденного життя американок, Сара Джессіка Паркер (Керрі) удостоїлася головної нагороди Американської академії високої моди. «Модний і стильний одяг — це моя слабкість», — зізналася вона. Зірка заявила, що її вибір — свобода і комфорт, а не глянцевий, гламурний стиль.

Багато глядачок завдяки регулярним переглядам серіалу змінили вміст своїх гардеробів. А на кухнях і в спальнях активно обговорювалися нові моделі одягу від Versace, Jimmy Choo та інших модних брендів. З ініціативи продюсерів був влаштований пишний і галасливий розпродаж багатьох нарядів, в яких знімалися головні героїні серіалу «Секс у великому місті». Аукціон викликав небувалий фурор серед модниць і просто прихильниць телесеріалу. За два дні практично всі виставлені на аукціоні речі були розпродані з молотка.

Періс Хілтон, скандально відома світська левиця, також стала прикладом для наслідування. І не тільки своєю епатажною поведінкою і зухвалими вечірніми сукнями. Періс випускала парфумерію, розробляла ювелірні прикраси і навіть брала участь у створенні лінії модних сумок. Вона перша з'явилася на публічному заході разом зі своєю улюбленою крихітною собачкою. Тепер по всьому світу дами тягають своїх домашніх вихованців, як на руках, так і в сумках.

Перис Хилтон
Перис Хилтон. Фото: Bryan Bedder/Getty Images

Адже вулична мода відрізняється екстравагантністю завжди. На модниках можна побачити такі речі і поєднання, що той чи інший ансамбль здасться просто фантастичним.

Тиждень моди — яскрава подія не тільки в fashion-індустрії, а й у вуличній моді — це особливий привід заявити про себе і проявити свій стиль. А тих хто відзначився серед відвідувачів показів ще довго будуть згадувати, обговорювати і, звичайно, копіювати. Де ще можна зустріти стільки красиво і оригінально одягнених людей, що прагнуть потрапити в об'єктиви street-style фотографів?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...