• Як вибирати сукню на весілля?

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Понеділок, 7 жовтня 2013 року
Сьогодні перед нами розкривається величезний вибір весільних суконь. Сотні модельєрів усього світу не оминають увагою цю подію, створюючи прекрасні шедеври весільної моди. Найрізноманітніші варіації образів, стилів задовольнять смаки найпримхливіших жіночих сердець. Але з іншого боку — так важко визначитися…

Коли в голові прокручуються тисячі образів у найрізноманітніших сукнях, найрізноманітніших зачісках, найрізноманітніших прикрасах… треба глибоко вдихнути і все гарненько обміркувати. Врахувати місце весілля (буде це ресторан, берег моря чи, можливо, палац), час (яка пора року, вечірня це чи вранішня година), аудиторію (будуть присутні бізнес-партнери, начальство, люди з вищого суспільства, чи лише рідні та друзі), розмір дійства (гучне весілля на 300 персон чи скромне свято у колі найрідніших), традиції вашої сім’ї; і узгодити всі реалії зі своїми мріями та побажаннями.

Визначтеся зі стилем: класичний, грецький, вінтажний, стиль «годе» («рибка»)… Велична королева чи елегантна леді? У житті ви можете бути різною, але цього особливого дня хай стиль вашого вбрання відповідає внутрішнім порухам душі.
Цілісний образ нареченої — це не лише сукня, але й макіяж, зачіска, аксесуари. Весільна фата, діадема, вінок із квітів, капелюшок, сумочки, мережані парасольки, рукавички, ювелірні прикраси — їх дуже багато. Весільні аксесуари покликані доповнити образ нареченої. Однозначно вони мають відповідати обраному стилю.

Не зваблюючись на найрозкішніші фасони, перш за все при виборі сукні, слід звернути увагу на акценти: що наречена хоче підкреслити, виділити, а що приховати. Захоплюватися в цій справі також не варто, вибираючи все найкраще і найексклюзивніше, щоб не вийшла така собі новорічна ялинка. Адже як говорив славнозвісний Гюго: «Стиль — наче кришталь: від його чистоти залежить блиск». Зробіть один два акценти, і найкраще не на сукні чи фаті, а на власних принадах: якщо у вас розкішне волосся — то треба обов’язково виділити його, не обтяжуючи мерехтливими шпильками, якщо у вас тонка талія — то підібрати фасон сукні, який би найвигідніше її підкреслив…

А-подібний фасон весільної сукні по типу «Шестиклинка» візуально зробить вас стрункішою. Сукня в стилі «русалонька» («рибка») підкреслить ідеальну фігуру. Плаття із закритою спиною додадуть образу нареченої таємничості та особливого шарму. Вони також якнайкраще підійдуть для вінчання. Слід врахувати, що пишні плаття зроблять ваш образ ефектним, а вузькі — простим і, водночас, елегантним. Короткі сукні підійдуть для красивих ніжок.

Однією з найважливіших деталей весільного плаття є колір. Саме кольором ви можете підкреслити свою індивідуальність, додати експресії яскраво насиченими кольорами деталей чи ніжності рожевим поясом, золотистим мереживом. Завжди елегантний традиційний білий колір, хоча якихось обмежень тут немає. Наприклад, наречені арабських країн обирають дуже насичені кольори сукні, як от багряно-червоні, виноградні. Весільна мода цього року диктує нам не надто відверті кольори: з відтінком перлів та присмаком ванілі, хоча можна зустріти й багато сміливих експериментів у цьому напрямку. Наприклад, чорні весільні плаття від Віри Вонг, сукні з квітковим малюнком з весільної колекції 2013 Яна Стюарта.

Тож, усе гарно обміркувавши, сміливо йдіть до весільного салону. І якщо одну із суконь вам не хочеться знімати — не сумнівайтеся, вона саме ваша.

Підписатися:

Коментарі