• У Китаї через конфіскацію землі сільські жителі розправилися з поліцейськими

  • Четвер, 28 липня 2011 року
У Китаї протестувальники діють усе відчайдушніше. Мешканці сіл уже не можуть стримати себе, коли влада конфіскує їхні землі. Корумповані чиновники часто використовують своє службове становище і прагнуть отримати конфісковані землі для задоволення своїх особистих цілей.

23 липня на сайті Weibo з'явилися фотографії трьох поліцейських у штатському, яких розгнівані місцеві жителі облили бензином і прив'язали до днища перевернутої вантажівки.

На фотографії троє чоловіків з усіх сил намагаються звільнитися і волають про допомогу. Очевидці розповіли, що розсерджені селяни приймали цих поліцейським за бандитів і кидали в них каміння. Коли їх облили бензином, літні жінки стали плакати. Все ж поліцейських не підпалили.

Пізніше у це село в районі Фошань провінції Гуаньдун прибули більше 1000 омонівців. У результаті розборок багато місцевих жителів отримали поранення, щонайменше, 30 осіб заарештували.

Державнї ЗМІ повідомили, що причиною конфлікту стала суперечка щодо прав на ловлю риби, а зовсім не конфіскація землі, розповів кореспондентові The Epoch Times житель цього села пан Ден. «У нас залишилося вкрай мало землі, більшу частину відібрала влада. Без землі не можливе сільське господарювання, ми можемо залишитися без їжі, - сказав пан Ден. Землю конфіскували для ведення будівництва, і уряд видав жителям дуже маленьку компенсацію.

Пан Ден пояснив, що спочатку троє поліцейських заарештували кілька місцевих жителів. Але вони звільнилися, захопили поліцейських і прив'язали їх до вантажівки.

Коли звільнять 30 заарештованих жителів села не має однозначної відповіді. У поліцейській дільниці Ченцун (Chencun), сказали, що всю необхідну інформація про дану подію надасть уряд, а вони нічого не можу повідомити.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...