• Єдиний ресторан у Пекіні, в якому не можна палити, стоїть перед загрозою закриття

  • Неділя, 20 січня 2008 року
Зусилля Пекіна із заборони куріння в громадських місцях як і раніше безрезультатні, єдиний в Пекіні ресторан, в якому не можна палити збираються закрити через відсутність клієнтів.

Готуючись до Олімпійських ігор, пекінська влада почала рух за «Олімпіаду без диму». У січні 2007 р. управління охорони здоров'я повідомило всім власникам ресторанів, що «на порядку денному в Пекіні стоїть здійснення контролю над курінням в ресторанах». Це зроблено з метою надати людям, що обідають в ресторанах, чисте середовище.

Але пекінські жителі не схвалюють це вирішення місцевої влади. Вже минув рік, а в Пекіні з'явився тільки один ресторан, в якому заборонено палити.

18 січня в газеті «Китай» англійською мовою було повідомлення про те, що хоч навіть прем'єр-міністр Китаю Вень Цзябао і пообіцяв, що буде проведена «Олімпіада без диму», але аж до сьогодні ще не було видано ясного розпорядження влади щодо цього. Члени комітету підготовки Олімпійських ігор турбуються про те, що згубна звичка китайців, багато з яких є завзятими курцями, зіпсує авторитет китайського уряду в очах міжнародної громадськості.   

У повідомленні також сказано, що як розповів заступник керівника єдиного в Пекіні ресторану, в якому заборонено палити, пан Го Сяодун, після того, як вони ввели цю заборону, клієнтів стало значно менше і вони збираються закриватися.  

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...