• Фотоогляд: Більше трьох не збиратися, або куди ділися олімпійські квитки

  • Середа, 27 серпня 2008 року

Незважаючи на низьку відвідуваність олімпійських заходів, на що МОК указав організаторам Олімпіади, квитки на змагання атлетів купити неможливо.Англійська газета Times опублікувала статтю під заголовком «Починає підійматися залізна завіса китайської Олімпіади», в якій повідомила про те, що в цей час на олімпійських змаганнях практично немає глядачів і що це викликано тим, що китайська влада, щоб запобігти масовим зібранням людей, негайно взяла під контроль усі джерела продажу квитків.

Китайські блогери розповіли, що влада Китаю більшу частину квитків розподілила між партійними структурами й державними організаціями, які, підкоряючись владі, не поширюють їх.

У такий спосіб образ «гармонії та краси», що китайська влада посилено намагалася штучно створити, почав поступово танути після закінчення церемонії відкриття Олімпіади. Блогери один за одним викривають неправду й фальш компартії Китаю.

Тим часом під час футбольних матчів у м. Шеньян трибуни не були заповнені й на 1/3. Не були продані повністю і квитки на фінальні виступи гімнастів, які, як очікувалося, зберуть багатьох глядачів. Але дотепер ніхто не роз'яснив чітко МОК (Міжнародний олімпійський комітет) і розчарованим спонсорам Олімпіади причину цього.

Ситуація розвилася до того, що навіть деякі родичі спортсменів не можуть потрапити на змагання через відсутність квитків. Мати англійської плавчихи Ребеки Адлінгтон, яка одержала золоту медаль, ображено розповіла журналістам, що вона не змогла дістати квиток на виступ своєї дочки.

Деякі місцеві урядовці намагаються заповнити трибуни стадіонів найнятими «добровольцями». Однак чиновників, відповідальних за підтримку громадського порядку, зовсім не цікавить факт відсутності глядачів і вони ніяк його не коментують і не пояснюють журналістам.

Разом із тим проблема безпеки й охорони порядку від самого початку Олімпіади стоїть для влади на найпершому місці. Деякі ЗМІ у своїх статтях запитують: «Чи дійсно китайська влада хоче привабити туристів»?

Лі Тяньюй. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...