• Кишковий вірус лютує в китайській провінції Хебей

  • П'ятниця, 8 серпня 2008 року
Лікарні м. Таншань заповнені хворими на хворобу HFMD*, викликану кишковим вірусом. Діти вмирають практично щодня, повідомило джерело з Китаю.

Недавно по місцевому телебаченню в новинах повідомили, що мер м. Таншань Чжао Юн особисто проїхався міськими клініками і клініками довколишніх селищ, в яких лежать хворі на HFMD, щоб детальніше вивчити ситуацію. Проте місцевих жителів ця інформація зовсім не обрадувала. Ця поїздка мера свідчить лише про те, що ситуація з епідемією HFMD у місті дуже серйозна.

З наближенням Олімпійських ігор місцева влада ще суворіше блокує будь-яку негативну інформацію, виконуючи вимогу уряду забезпечити «спокійну та гармонійну Олімпіаду».

Джерело з м. Таньшань повідомило, що нині всі відділення інфекційних захворювань і клініки матері та дитяти в місті заповнені хворими на HFMD повністю. У деяких із них хворих розміщують уже не лише в коридорі, але і в туалеті. Щодня відбуваються смертельні випадки хворих дітей. Згідно з даними цього джерела, в довколишніх селах уже померло більше 600 дітей, серед яких більшість молодша трьох років. Є також випадки зараження на HFMD медичного персоналу. З кожної з інших лікарень направлено співробітників для допомоги в лікарнях, що приймають хворих на HFMD. Це робиться таємно, і людям, навіть звичайним співробітникам лікарень, кажуть, що їх направили туди на підвищення кваліфікації.

Довідка:

*HFMD - синдром «рука, нога, рот» (Hand-foot-and-mouth Disease або HFMD) - хвороба, викликана ентеровірусом 71. Цю назву хвороба здобула через свої зовнішні прояви - у хворих внутрішня поверхня щік, губи, язик, горло, а також долоні, пальці та ступні покриваються невеликими пухирями. В заражених людей також виникають симптоми менінгіту, ангіни, ГРЗ або гастриту. Потрапляючи в кров, вірус здатний уражати різні органи, викликаючи серйозні, а інколи й смертельні захворювання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...