• Красиві палички для фруктів 'CLUB FRILLS' роблять в'язні

  • Вівторок, 22 липня 2008 року

У Китаї, так як, мабуть, і в інших країнах, у готелі на дискотеці або в барі разом зі скибочками фруктів або десертом вам подають спеціальні палички, за допомогою яких зручно їсти ці ласощі. Але якби ви знали, як і в яких умовах у Китаї виготовляються ці палички, у вас, напевно, відразу пропав би апетит.

Колишній в'язень Центру ув'язнення № 3 м. Чанчунь провінції Цзілінь розповів, що в цьому Центрі проводиться завершальний етап виготовлення та упаковка елітних бамбукових паличок для фруктів із різноколірними листами з тонкого поліестеру на наконечниках.

Нижче наводиться його розповідь. Його ім'я та особисті дані задля безпеки не публікуються:

В'язнів у Центрі примушують вставати о шостій годині ранку щодня, їм дають усього п'ять хвилин на ранковий туалет, після чого починається їхній робочий день. Їхнє робоче місце - дощаті нари, на яких вони також їдять і сплять.

Робота полягає в приклеюванні на «ручку» паличок для фруктів різноколірних квіткових листів, зроблених із поліестеру. Для приклеювання використовується токсичний із сильним запахом клей. Потім готові палички упаковуються в пачки по 125 штук. 8 таких пачок складають коробку. У стандартній коробці повинно бути 1000 паличок. Але насправді їх там значно менше - часто охоронці примушують упаковувати пачки по 115 штук.

Там використовується справжня рабська праця. Після їди у в'язнів немає навіть мінімального відпочинку, їх відразу ж примушують приступати до роботи. Немає там також вихідних чи свят. Кожен повинен упакувати щонайменше 5 коробок готових паличок. Якщо в'язні не виконують встановленої норми в певний термін, то в кращому випадку їх лають, проте часто б'ють і карають, збільшуючи квоти коробок. Деяких змушували працювати до півночі. Для немолодих в'язнів, яким від 60-ти до 70-ти років і в яких уже поганий зір, квоти знижені до 2 - 3 коробок; це називається «турботою про літніх людей».

Окрім кількох десятків послідовників Фалуньгун, там перебуває більше 800 злочинців: убивць, злодіїв, грабіжників, аферистів та ін. Серед них було багато хворих на різні захворювання, найсерйозніші з яких СНІД, венеричні захворювання, гепатит Б, туберкульоз, короста та інші. Панує також повна антисанітарія. Більшість в'язнів довго не миються.

Ось у таких умовах і виготовляються ці на вигляд красиві палички, які брудними руками хворих людей упаковуються в небесно-блакитні та білі коробочки з написом «CLUB FRILLS MADE IN CHINA (R)». Ця продукція, можливо, експортується в інші країни.

За матеріалами minghui.org

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...